Sūdzējās par smaku un izsauca policiju – Ādažos dzīvoklī atrasts vairākas nedēļas miruša vīrieša līķis

Pievienot komentāru
Sūdzējās par smaku un izsauca policiju – Ādažos dzīvoklī atrasts vairākas nedēļas miruša vīrieša līķis

Ādažu Gaujas ielas iedzīvotāji aizdomās, ka blakus dzīvoklī noticis kas nelāgs, ceturtdien vērsās policijā. Cilvēki jau ilgstoši izvairījās atrasties ceturtajā stāvā, jo neciešamā smaka to padarīja teju neiespējamu. Izrādās, ka 70 gadus vecais kaimiņš jau pirms kāda laika bija gājis bojā, taču ne sociālā darbiniece, ne viņa ģimenes locekļi, nebija spējuši iekļūt dzīvoklī.

Ādažos kādas piecstāvu mājas iedzīvotāji jau ilgstoši piecietuši sava kaimiņa nehigiēnisko dzīves veidu, taču neko nebija spējīgi darīt lietas labā. Ik dienu no ceturtā stāva dzīvokļa nākusi nepatīkama smaka, taču pagājušajā nedēļā tā negaidīti strauji pieņēmās spēkā.

Pie pensionāra mēdza iegriezties kāda nolīgta sociālā darbiniece, kas palīdzēja vīrietim apkopties, taču tas situāciju neatrisināja ilgtermiņā. Kaimiņi, cenšoties būt iejūtīgi, neprotestēja pret nepatīkamo aromātu, kas nereti uzvirmoja kāpņu telpā, bet šoreiz smārds bija neizturams un apkārtējiem radās aizdomas, ka noticis kas nelāgs. Tika izsaukti operatīvie dienesti.

Ugunsdzēsēji iekļuva dzīvoklī un ātri vien konstatēja, ka 70 gadus vecais vīrietis patiešām ir gājis bojā un mediķus saukt nav nepieciešams. Tas nevienu no kaimiņiem nepārsteidza.

To, cik ilgi pensionārs, nevienam no ģimenes locekļiem nezinot, ir gulējis gultā miris, skaidros nozīmētajās ekspertīzēs.