Komentāri
“Streipuļo un grīļojas” – policija pie Rīgas Centrālās stacijas aiztur jauno māmiņu 1,54 promiļu reibumā
RPP

Pirmdien, 31. jūlijā, īsi pirms plkst. 16.00 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki, patrulējot Rīgas Centrālās stacijas apkaimē, pamanīja kādu jaunu sievieti, kura streipuļojot un grīļojoties pa Gogoļa ielas tuneļa kāpnēm stūma bērnu ratiņus.

Kā informē RPP, policisti piegāja pie sievietes un vaicāja, kas noticis. Iereibusī māmiņa pastāstīja, ka ciemojusies pie draudzenes, kur lietojusi grādīgos dzērienus. Sieviete pēc alkohola lietošanas jutās slikti un lūdza izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc brīža ieradās mediķi, kuri apskatīja gan sievieti, gan mazuli. Nevienam hospitalizācija nebija nepieciešama. Vienlaikus izsaukta vēl viena policijas ekipāža, kura atveda bērnu sēdeklīti un alkometru.

Jaunajai māmiņai veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā konstatēts, ka viņa ir 1,54 promiļu reibumā. Pārrunu laikā noskaidrots, ka neviens no radiniekiem uz doto brīdi nevar par mazuli uzņemties rūpes. Tāpat noskaidrots, ka bērna tēvs, ieraugot policijas tuvošanos, aizskrējis no notikuma vietas un atstājis mīļoto vienu.

Četrus mēnešus vecais puisēns nošķirts un nogādāts krīzes centrā. Savukārt bērna māte nogādāta dežūrdaļā, kur noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu.

Lietas materiāli nosūtīti Rīgas bāriņtiesas un RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekiem vecāku atbildības izvērtēšanai.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl