Stelpes pagastā sieviete no dzīvokļa pārvākusies uz suņu būdu

1 komentārs

Pietiek vairot suņus! Ar dusmām un vienlaikus bezspēcību saka dzīvnieku patversmes “Mežavairogi” vadītāja Danuta Priede. Dažu dienu laikā pie viņas nonākuši vairāki suņi, kuru saimniekiem acīmredzot nav saprašanas par veselīgu mīlestības izrādīšanu saviem četrkājainajiem draugiem. Pavisam nesen par sevi manīt atkal likusi kāda traka kundze šā vārda tiešajā nozīmē.

Pensionāra Daina pazīstama ne vien Stelpes pagastā dzīvojošajiem, bet neadekvātos apstākļos turētu suņu dēļ, pagozējusies arī TV ekrānos. Tolaik sieviete dzīvoklī turēja septiņus suņus līdz brīdim, kamēr kaimiņu griestos parādījās urīna plankumi un bija nepieciešams suņus iemidzināt.

Šoreiz kundze, neviena netraucēta, kopā ar pieciem suņiem bija apmetusies nelielā būdiņā netālu no mājas, kurā kundzei pašvaldība piešķīrusi dzīvokli. Stelpes pagasta pārvaldes vadītājs Elmārs Jukonis ar Dainu cīnās jau ilgi, bet par dzīvošanu būdā vienmēr dzird vienus un tos pašus attaisnojumus.

Tā Daina tur noteikti arī dzīvotu vēl tagad, ja vien ilgstoša atrašanās un nakšņošana teju zem klajas debess nenovestu pie plaušu karsoņa. Pagājušajā nedēļā sievieti ar lielu piepūli mediķi nogādāja slimnīcā un dzīvnieki tika aizvesti uz dzīvnieku patversmi “Mezavairogi”.

Foto

Dzīvnieku patversmes vadītāja Danuta Priede domā, ka šajā situācijā bija nepieciešams jau senāk informēt Pārtikas un veterināro dienestu. Labāk četras reizes ziņot lieki, nekā vienreiz nokavēt. 14 dienu laikā Dainai ir iespējams doties uz patversmi un kā saimniecei suņus atgūt, taču viņai jāsedz uzturēšanas, vakcinēšanas un apzīmēšanas izdevumi. Visticamāk, tik daudz līdzekļu sievietei nebūs un dzīvnieki paliks “Mežavairogos”.

Vēl kāds necilvēcīgs stāsts ir par suņu meiteni un viņas kucēnu, ko Ikšķiles novadā atrada vietējie iedzīvotāji. Saimnieks dzīvniekus izmeta mežā. Policija jau ir uz pēdām šo suņu “saimniekam” un jebkura papildu informācija palīdzēs izmeklēšanai. Iespējams, kastē ”iesaiņoti” bija vairāki kucēni. Ikviens, kuram ir zināms kas vairāk, ir aicināts ziņot policijai vai dzīvnieku patversmei pa tālruni 24422440.

Video

TOP komentāri

  • sliktulis
    0 0 0

    sliktulis

    Nabaga sunīši. Jādzīvo ar sievieti kopā suņubūdā. Viņa taču varēja nakšņot zem kāda kociņa, galīgi izlaidusies.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl