Steidzot palīgā mazam bērnam, sieviete pārkāpj tiesas liegumu tuvoties mājai un tiek sodīta

3 komentāri
Steidzot palīgā mazam bērnam, sieviete pārkāpj tiesas liegumu tuvoties mājai un tiek sodīta

Kāda sieviete, vēloties paglābt bērnu no palikšanas uz ielas, pārkāpa tuvošanās aizliegumu īpašumam un par sodu saņēma 72 stundu piespiedu darbu. Kas svarīgāks, bērns vai tomēr likuma panti, un kādēļ ģimenes konflikti noved pie tiesvedības?

Stāsts ir šāds – jau ilgāk nekā gadu sieviete mēģina pierādīt savu taisnību par, viņasprāt, nepamatotu apsūdzību, taču bez rezultātiem. Pēc mātes nāves Ievas un viņas pusmāsas īpašumā palika māja Mežaparkā. Tā kā draudzīgas attiecības abu sieviešu starpā nebija, izcēlās konflikts, viņu vīri pat esot sakāvušies. Rezultātā sievietei liegts tuvoties īpašumam 100 metru attālumā. Viņa no situācijas “izgājusi”, īpašumā izmitinot īrniekus. Pēc kāda laika sieviete saņēma zvanu no īrniekiem – vīrietis izlicis dzīvesbiedri un divus gadus vecu bērnu uz ielas vai arī grasās to darīt. Saimniecei aši esot jādodas turp. Viņa to arī darījusi, bet tur jau gaidījušas nepatikšanas – viņu filmējuši un rādījuši, ka viņa pārkāpj 100 metru liegumu!

Pēcāk abu īpašumā esošā māja tika pārdota, nauda sadalīta, bet pārkāptais tuvošanās liegums atstājis pēdas sievietes sodāmības vēsturē.

Ieva tiesas lēmumu grasās pārsūdzēt un no savas pārliecības neatkāpties. Ko par šo situāciju domā viņas pusmāsa, mums neizdevās noskaidrot, taču labi zināms, ka katrai monētai ir divas puses.

3 komentāri