3 komentāri

Kāda sieviete, vēloties paglābt bērnu no palikšanas uz ielas, pārkāpa tuvošanās aizliegumu īpašumam un par sodu saņēma 72 stundu piespiedu darbu. Kas svarīgāks, bērns vai tomēr likuma panti, un kādēļ ģimenes konflikti noved pie tiesvedības?

Stāsts ir šāds – jau ilgāk nekā gadu sieviete mēģina pierādīt savu taisnību par, viņasprāt, nepamatotu apsūdzību, taču bez rezultātiem. Pēc mātes nāves Ievas un viņas pusmāsas īpašumā palika māja Mežaparkā. Tā kā draudzīgas attiecības abu sieviešu starpā nebija, izcēlās konflikts, viņu vīri pat esot sakāvušies. Rezultātā sievietei liegts tuvoties īpašumam 100 metru attālumā. Viņa no situācijas “izgājusi”, īpašumā izmitinot īrniekus. Pēc kāda laika sieviete saņēma zvanu no īrniekiem – vīrietis izlicis dzīvesbiedri un divus gadus vecu bērnu uz ielas vai arī grasās to darīt. Saimniecei aši esot jādodas turp. Viņa to arī darījusi, bet tur jau gaidījušas nepatikšanas – viņu filmējuši un rādījuši, ka viņa pārkāpj 100 metru liegumu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēcāk abu īpašumā esošā māja tika pārdota, nauda sadalīta, bet pārkāptais tuvošanās liegums atstājis pēdas sievietes sodāmības vēsturē.

Ieva tiesas lēmumu grasās pārsūdzēt un no savas pārliecības neatkāpties. Ko par šo situāciju domā viņas pusmāsa, mums neizdevās noskaidrot, taču labi zināms, ka katrai monētai ir divas puses.

TOP komentāri

 • Mazafakka
  +4 +4 0

  Mazafakka

  4:08 jau pareizi sāka teikt, par citu stāstu. Un tā arī ir. Vai tad tiesas āksti paši nezin, ka ir force majeure, ko? Ar pātagu vajag sadot pa muguru šādiem burtu kalpiem?
 • Es
  +1 +1 0

  Es

  Ir tēvi kuri vnk nemaksā uzturlīdzekļus, kpc tādam tēvam ļaut bērnu satikt?
 • Sviests
  0 0 0

  Sviests

  Tie liegumi ir tik idiotiski un dazreiz mates izmanto lai neljaut tevam satikt savu bernu jo velas tikai uzturlidzekljus.sviests kas notiek
  Latvija.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl