Spēcīgās lietusgāzēs krītošs koks iznīcina būdiņu, kur patvērušās divas sievietes

Pievienot komentāru
Spēcīgās lietusgāzēs krītošs koks iznīcina būdiņu, kur patvērušās divas sievietes

Pēdējās dienās piedzīvotās vētras nodarījuši pamatīgu postu, un tajās cietuši vairāki cilvēki.

Viens no nelaimes gadījumiem, kurā smagi savainota kāda kundze, noticis ceturtdien netālu no Bābelīša ezera, kur milzīga priede uzgāzusies nelielai būdiņai, kurā tobrīd bija patvērušās divas sievietes.

Ceturtdienas pievakarē vētra, kas līdzi atnesusi spēcīgu lietu, krusu un pamatīgas vēja brāzmas, sasniegusi arī Bābelīša ezeru. Tobrīd glābšanas stacijā dežurējošie policisti, slēpjoties no lietus, iemukuši nelielajā vienstāvu ēkā un ievērojuši, ka pludmale, kurā vēl pirms brīža atpūtušies vairāk nekā 100 atpūtnieku, ir izslaucīta tukša, un pēdējie steigšus vāc savas mantas un skriešus devušies prom. Sausumā pārlaist negaisu nav izdevies, jo pārdesmit minūtes pēc vētras sākuma darbinieki pieredzējuši līdz šim satraucošāko izsaukumu.

Pie glābšanas stacijas atskrējusi sieviete, kas paziņojusi, ka viņas draudzenei uzkritis virsū koks.

Glābēja nekavējoties steigusies pēc somas ar pirmās palīdzības aptieciņu un tad sēdusies uz kvadricikla, lai pēc iespējas ātrāk nonāktu otrpus ezeram pie, iespējams, smagi ievainotās sievietes. Aculieciniece atklājusi vien to, ka cietusī ir bezsamaņā un viņu, iespējams, saspiedusi pamatīga priede.

Nonākot pretējā krastā, atklājusies šaušalīga aina. Pie pilsētnieku iecienītajiem volejbola laukumiem bija burtiski nopļautas vairākas milzīgas priedes. Viena no tām bija uzgāzusies tieši virsū vietējo sportistu un atpūtnieku būvētajai būdiņai, kuru parasti tiek izmantota, lai pārģērbtos un noglabātu mantas.

Sākoties vētrai, cietusī un viņas paziņa tieši tur bija nolēmušas patverties. Negaidīti kāda spēcīga vēja brāzma pārlauzusi pamatīgo priedi, kas piezemējusies turpat uz abu sieviešu galvām. Brīnumainā kārtā, lai arī koks aizķēris abas, trieciens nav bijis nāvējošs. Pietuvojoties sagrautajai būdiņai, atklājies, ka cietusī jau ir nedaudz atguvusies un pašas spēkiem izkļuvusi no gruvešiem.

Kamēr likumsargi darījuši visu, lai palīdzētu cietušajai, uz notikuma vietu jau traukušies mediķi. Arī viņiem priekšā bijusi īsta šķēršļu josla, lai ar visu ekipējumu un nestuvēm kājām sasniegtu volejbola laukumus.

Vētra pierimusi tikai labu brīdi pēc tam, kad mediķu auto jau bija devies prom. Šobrīd cietusī turpina atlabt slimnīcā.