“Šmiga? Simt punktu!”; policija starppilsētu autobusa bagāža atrod 10 litrus nezināmas izcelsmes alkohola

9 komentāri
“Šmiga? Simt punktu!”; policija starppilsētu autobusa bagāža atrod 10 litrus nezināmas izcelsmes alkohola
EKRĀNUZŅĒMUMS

Galvaspilsētas policisti šonedēļ saņēma ziņu no kāda pilsētnieka, kurš pamanījis, ka Rīgas autoostā kādā starppilsētu busiņā tiek krauti aizdomīgi maisi.

Darba dienas pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policijas mobilajā lietotnē saņemta kāda pilsētnieka ziņa, kas drīz vien pārsūtīta Latgales pārvaldes darbiniekiem. Autoostā piefiksēts kāds starppilsētu autobuss, kurā tiekot krauti aizdomīgi, melni maisi. Ziņotājs norādījis arī precīzu vietu un autobusa numuru.

“Pārbaudot šo informāciju, tuvākā policijas autopatruļa piebrauca minētajā vietā, tur tik tiešām atradās norādītais autobuss, un satikts arī autobusa vadītājs,” stāsta RPP Latgales pārvaldes pārstāvis  Guntis Bērziņs.

Likumsargi kopā ar vadītāju veica melno maisu pārbaudi. Šoferis policistiem taisnojās, ka nezinot, kas ir saiņos, jo tie nodoti kā sūtījums.

“Palūdzot atvērt bagāžas nodalījumu, policisti pamanīja, ka tur atrodas divi maisi, kuros atrodas piecu litru pudeles. Pārbaudot to saturu, tik tiešām konstatēts, ka šis šķidrums ir ar specifisku alkohola smaku,” norāda Bērziņš.

Ņemot vērā šos atklājumus, kārtības sargi uz notikuma vietu izsaukuši kolēģus no Valsts policijas, kuriem uzticēta turpmākā izmeklēšana.