Smieklīgi! Apkopotas dīvainākās lietas, par kurām cilvēki zvana uz “112”

Komentāri

Ārkārtas tālruņa numuram 112 šīs nedēļas beigās tiks svinēta jau divdesmitā gada diena. Tā piektdien un sestdien tiek atzīmēta ne tikai Latvijā, bet arī visā Eiropas Savienībā.

Kaimiņu suns regulāri uzbrūk, iekodis nav, bet rej! Kāpēc lidmašīna jau otro apli lido ap mūsu rajonu? Tā nekad nav bijis! Kas šodien par dienu un cik ir pulkstenis? Man pie loga jau otro dienu lido jocīgs putniņš, tāds mazs balodītis. Kā viņu varētu saukt? …Arī šādas ziņas ikdienā saņem cilvēki, kuru darbs ir atbildēt uz tālruņa numuru 112. Raidījums “Degpunktā” apkopojis dīvainākos “zvanījumus”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piecos Latvijas reģionos izvietotajos zvanu centros ik dienas strādā vien divdesmit dispečeri, taču viņiem ik dienas nākas atbildēt uz simtiem zvanu. Kopumā gada laikā ārkārtas tālrunis iezvanās aptuveni 1,2 miljonus reižu.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl