Smieklīgi! Apkopotas dīvainākās lietas, par kurām cilvēki zvana uz “112”

Komentāri

Ārkārtas tālruņa numuram 112 šīs nedēļas beigās tiks svinēta jau divdesmitā gada diena. Tā piektdien un sestdien tiek atzīmēta ne tikai Latvijā, bet arī visā Eiropas Savienībā.

Kaimiņu suns regulāri uzbrūk, iekodis nav, bet rej! Kāpēc lidmašīna jau otro apli lido ap mūsu rajonu? Tā nekad nav bijis! Kas šodien par dienu un cik ir pulkstenis? Man pie loga jau otro dienu lido jocīgs putniņš, tāds mazs balodītis. Kā viņu varētu saukt? …Arī šādas ziņas ikdienā saņem cilvēki, kuru darbs ir atbildēt uz tālruņa numuru 112. Raidījums “Degpunktā” apkopojis dīvainākos “zvanījumus”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piecos Latvijas reģionos izvietotajos zvanu centros ik dienas strādā vien divdesmit dispečeri, taču viņiem ik dienas nākas atbildēt uz simtiem zvanu. Kopumā gada laikā ārkārtas tālrunis iezvanās aptuveni 1,2 miljonus reižu.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl