“Smaka ir vienkārši drausmīga, neaprakstāma”; ziņo par piesārņojumu Jaunikšķilē

0 Komentāru
“Smaka ir vienkārši drausmīga, neaprakstāma”; ziņo par piesārņojumu Jaunikšķilē
EKRĀNUZŅĒMUMS

Pēdējo dienu laikā Jaunikšķilē, netālu no attīrīšanas stacijas, kādā pļavā izgāztas vielas, kas vietējos iedzīvotājus pamatīgi sadusmo. Iepriekš glītais zemes placis tagad smako un ir kļuvis necaurejams.

Pirmdien no kāda Ikšķiles novada iedzīvotāja raidījums “Degpunktā” saņēma ziņu par piesārņojumu pļavā, kas atrodas netālu no attīrīšanas stacijas Jaunikšķilē. Blakus aizaugušam dīķim esot izgāzti atkritumi, kas nelāgi smakojot, kā arī daļa drazu nonākusi ūdenī.

“Šeit blakus atrodas attīrīšanas iekārta, nevienu negribu vainot, bet sanācis ir šādi. Smaka ir vienkārši drausmīga, neaprakstāma. Un visi tie mēsli tiek iekšā ūdenī, viņš ir ar metālisku spīdumu,” norāda aculiecinieks.

Ziņotāja aprakstītajā vietā šodien ieradās arī likumsargi, kas izstaigāja teritoriju, lai pārliecinātos, vai patiešām noticis pārkāpums un kāds nelegāli izgāzis šmuci svešā teritorijā. Uz vietas gan neizskatījās, ka pļavā būtu nonākušas indīgas vai ķīmiskas vielas, taču par to būs jāpārliecinās speciālistiem. Lai noskaidrotu, kam pieder teritorija un kāpēc pļava tagad nelāgi smako, Ikšķiles pašvaldības policisti uzsākuši izmeklēšanu un sazināsies ar Vides dienestu.

0 Komentāru