Slokas karjerā, iespējams, noslīkuši divi profesionāli nirēji

4 komentāri

Jau otro dienu pie Slokas karjera vērojama neredzēti liela operatīvo dienestu rosība. Lai arī gribētos domāt, ka vīri šeit vienkārši trenējas, šajā reizē darbi norit pa īstam. Pierīgas iecienītākajā nirēju treniņu vietā bez pēdām pazuduši divi profesionāli nirēji.

Ceturtdienas pēcpusdienā Jūrmalas iecirkņa policisti saņēmuši ziņu, ka Slokas karjerā, visticamāk, notikusi traģēdija. Turp īsi pirms pusdienlaika devušies divi cilvēki, kuri gatavojušies nirt zem ledus, taču laikā, kad abiem vajadzēja atgriezties, ne viens, ne otrs vairs nav bijuši sazvanāmi.

Diemžēl, izņemot izcirstu āliņģi, pēdas vai norādes par to, ka abi nirēji būtu droši izkāpuši krastā, nav atrastas, tādēļ talkā aicināti Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) nirēji, kuri ir speciāli mācīti šādu specifisku un bīstamu uzdevumu veikšanai.

Diemžēl pēc vairāk nekā sešas stundas ilgušiem meklēšanas pasākumiem vīriem tā arī nav izdevies atrast pazudušos. Ja tas būs nepieciešams, sarkanie glābēju auto šajā vietā atgriezīsies arī rīt.

Ugunsdzēsēji glābēji vairās izteikt minējumus par to, cik ilgu laiku viņiem varētu aizņemt šie meklēšanas darbi ledusaukstajā ūdenī.

4 komentāri