Slampē jauniešu bars izvicina dūres un saņem sodu gan par huligānismu, gan pulcēšanās ierobežojumu pārkāpšanu

6 komentāri

Kāda vērīga Slampes iedzīvotāja uzfilmēta video dēļ policijai izdevies identificēt jauniešus, kas izdarījuši vairākus likumpārkāpumus. Video redzamie vīrieši nodarbojas gan ar sīko huligānismu, gan neievēro distanci viens no otra, un nu par to saņems atbilstošu sodu.

Interneta vidē nonācis video, kas filmēts pirmdien, Slampes ciemā Tukuma pusē. Tajā redzams publisks kautiņš netālu no pārtikas veikala ”Vītoli”. Zināms, ka dūres vicina jauniešu bariņš no netālu esošā Lancenieku ciema, taču konflikta iemesls precīzi vēl nav noskaidrots. Apkaimē klīst runas, ka vīrieši sakāvušies kādas aizņemtas dāmas dēļ.

“Tas ir viņas attiecību ar vīru dēļ. It kā ir izskanējis, ka ar vīrieti, kurš šeit dzīvo, varētu būt kādas romantiskas attiecības, tāpēc vīrs to ir pārpratis un, sakūdīts alkohola reibumā, braukuši uz šejieni skaidroties. Bet tā nav taisnība. Viņi tur paši brauca kauties, no rīta jau bija. Un ar citiem puišiem konflikts jau te pirms tam bijis. Uz tā pamata vienkārši ir pielikts vēl kaut kas,” stāsta vietējā iedzīvotāja.

Policija jau dienu iepriekš apmeklēja Slampes ciemu, jo kāds aculiecinieks ziņoja par cilvēkiem pilnu automašīnu, kuras vadītāja izraisīja ceļu satiksmes negadījumu un aizbrauca prom no notikuma vietas. Kompāniju likumsargi atrada slēpjamies citā ciemā.

“Noskaidrojās, ka automašīnu vada sieviete, kurai nav transportlīdzekļa vadīšanas tiesību, līdz ar to noformēts protokols par transportlīdzekļa vadīšanu bez tiesībām, kā arī piefiksētas visas personas, kuras atradās šajā automašīnā,” stāsta VP Tukuma iecirkņa priekšnieks Janeks Bahs.

Nākamajā dienā aculiecinieka uzņemtā video dēļ atklājās, ka kautiņu uzsāka tie paši cilvēki, kas bija pasažieri sievietei bez autovadītāja apliecības. Kadros redzamos kaušļus policijā identificēja, un katram no viņiem pienākas sods gan par sīko huligānismu, gan par divu metru distances neievērošanu pandēmijas laikā.