Skumji! Pusaudzis vairs nespēj izturēt vecāku uzvedību un pats lūdz policijai, lai viņu nošķir

Komentāri
Skumji! Pusaudzis vairs nespēj izturēt vecāku uzvedību un pats lūdz policijai, lai viņu nošķir
LETA

24. februāra naktī Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Šampēterī, kur norisinājās vardarbīgs ģimenes konflikts, kuru bija spiests noklausīties abu strīdnieku nepilngadīgais dēls.

Pusaudzis pēc palīdzības sākotnēji vērsies pie sava pieaugušā brāļa, kurš nolēmis par vecāku kārtējo konfliktu informēt Rīgas pašvaldības policiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargi, ierodoties norādītajā adresē, noskaidroja, ka konflikts starp abiem dzīvesbiedriem izcēlies, jo sieva ar saviem darba kolēģiem mājvietā lietojusi alkoholu. Alkohola lietošanas laikā no darba pārnācis vīrs, kuram sievas izklaides nav nākušas pie sirds un drīz vien abu starpā izcēlies konflikts.

Vīrietis emociju uzplūdā laulāto pagrūdis, sieviete pakritusi un sasitusi galvu. Jāpiebilst, ka policistu ierašanās brīdī alkohola smaka bija jūtama no abām konfliktā iesaistītajām personām.

No cietušās pieņemts pieteikums par vīra pagaidu nošķiršanu. Vīrietis aizturēts un nogādāts dežūrdaļā līdz atskurbšanai.

Savukārt no pusaudža noskaidrots, ka vecāki regulāri strīdas un labprāt paliktu pa nakti pie vecākā brāļa. Ņemot vērā, ka bērna mājvietā bija radīti nelabvēlīgi apstākļi, pusaudzis nogādāts drošā vidē, brāļa dzīvesvietā.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl