Skolēns “E-klasē” paziņo par iespējamu vardarbību pret klases biedriem; policija ierosina kriminālprocesu

1 komentārs
Skolēns “E-klasē” paziņo par iespējamu vardarbību pret klases biedriem; policija ierosina kriminālprocesu
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

Ceturtdien, 7. martā, Valsts policija saņēmusi informāciju, ka vienā no Vidzemes reģiona izglītības iestādēm kāds pamatskolas klases skolēns “E-klases” sarakstē ir ievietojis paziņojumu par iespējamu vardarbību pret klases biedriem, informē Valsts policija.

Policijā par notikušo ir ierosināts kriminālprocess, tiek skaidroti notikušā apstākļi un iesaistītās personas.

“Uztraukumam nav pamata un drošības riski nepastāv. Šādus joku paziņojumus Valsts policija nesaprot – ikviena saņemtā informācija par iespējamiem riskiem tiek uztverta nopietni un tiek rūpīgi pārbaudīta,”  informē Valsts policijas pārstāve Simona Grāvīte.

Vienlaikus Valsts policija atgādina, ka šādas darbības ir kriminālsodāmas.

Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 132.panta par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt smagu miesas bojājumus. Šobrīd notiek izmeklēšana, policija veic visas nepieciešamās darbības, lai noskaidrotu visus apstākļus, iesaistītās personas un motīvus, kādēļ šāds paziņojums ir publicēts.

Valsts policija uzsver, ka uztraukumam nav pamata un drošības riski nepastāv. Likumsargi piektdien konkrētajā izglītības iestādē nodrošināja kārtību un drošu mācību norisi, kā arī veica preventīva rakstura darbības, pārrunājot dažādus drošības jautājumus ar izglītības iestādēs skolēniem un administrāciju.

1 komentārs