“Šitā te man sit ar kulakiem pa ģīmi!” Pusaudža provokācija pāraug kautiņā skolas autobusā

97 komentāri

Pāles pamatskolas skolēnu autobusā izcēlās kautiņš starp kādu jauno māmiņu un 12 gadus vecu zēnu. Video kadros, kurus uzņēma kāds no puiša klasesbiedriem, redzams, kā sieviete, turot rokās mazu bērniņu, ar brīvo roku cenšas iesist skolniekam.

Vietējie iedzīvotāji konfliktu redz divējādi – visticamāk, ka jaunā māmiņa neuzbruktu svešam puikam bez iemesla un pusaudzis šādu reakciju, tā teikt, izpelnījās. Savukārt cits viedoklis pastāv par to, ka vardarbība nekad nevar būt konflikta atrisinājums. Diemžēl, ne Pāles pamatskolas direktore, ne pagasta pārvalde notikušo nevēlas komentēt un visai negatīvi attiecas pret sarunām par incidentu.

Zēna māte savukārt uzskata, ka vardarbība pret nepilngadīgo nav pieļaujama nekādos apstākļos, un notikušajā vaino sievieti, kura iekāpa autobusā. Vineta stāsta, ka viņas dēls tikšot sūtīts pie skolas psihologa, lai pārrunātu notikušo.

Tikmēr uz jautājumu – kā sievietei, kas iekāpa autobusā, bija jārīkojas nepatīkamajā situācijā, ir grūti atbildēt.

Psihoterapijas speciālists uzsver, ka uz šo situāciju bija jāreaģē arī autobusa vadītājam vai audzinātājai, kas atradās autobusā. Bērni ir jāmāca, un, ja to nespēj māte, tad talkā jānāk arī citiem pieaugušajiem, kas redzēja, ka pusaudzis pārkāpj cieņas robežas.

TOP komentāri

 • Elita Radvila
  +161 +157 -4

  Elita Radvila

  Tai zēna mātei vajadzēja vēl sodanaudu likt maksāt par neaudzināšanu!!! 😡😡😡 Šitā izlaistā paaudze sabiedriskajā transportā ir vnk neciešama!
 • Monta Brīdiņa
  +140 +138 -2

  Monta Brīdiņa

  Mātes jau vienmēr aizstāvēs savus bērnus, bet pašas jau nezin kādi viņi mēdz būt šajā vecumā riebīgi. Sieviete sevi ciena un neļauj sevi pazemot. Es arī rautu aiz ausi
 • Simona Krūmiņa
  +132 +131 -1

  Simona Krūmiņa

  Bērnu tiesības tas nozīmē mūs dienās bērni drīkst darīt ko vēlas aizskart pieaugušos cilvēkus tās ir viņu tiesības . Puiku mātei vajadzētu sodu iedot un tās mammas vietā ne tikai pļauku iesist bet tādām bezkaunam zobus viena vietā sadzīt. Kādas tiesības aizskart svešu cilvēku nekādas 😡😡😡😡😠😠😠😠

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl