Šis šoferis vēlējies sasniegt alkometra rādījuma rekordus? Policija pieķer ļoti bezatbildīgu dzērājšoferi

Komentāri

Sēžoties pie auto stūres, jāpatur prātā, ka esam atbildīgi arī par citiem cilvēkiem, kas piedalās auto satiksmē vai pārvietojas pa ielām. Diemžēl reibumā virs piecām promilēm cilvēks nav spējīgs pieņemt saprātīgus lēmumus. Kā policijas darbiniekiem izdevies aizturēt pamatīgi iereibušu šoferi?

Lai sasniegtu kārtīgu reibumu, kas pietuvojas maksimālajam alkohola daudzumam jeb 5,5 promilēm, ko policijas alkometrs spēj fiksēt, nepieciešams, tā teikt, pamatīgi papūlēties, cilājot grādīgās dziras glāzīti vairākas dienas. Kāds 43 gadus vecs šoferis promiļu rekordu nav uzstādījis, taču spējis pārsteigt Zemgales reģiona Kārtības policijas darbiniekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargiem šoferi apstādinot, vīrietis nav spējis pastāstīt, kurp viņš devies un kāpēc pie stūres sēdies ne ar skaidrāko galvu. Par laimi, automašīnā viņš atradās viens un policijas darbinieki vīrieti aizturēja pirms neapdomīgās šofera rīcības dēļ cietuši apkārtējie. Vieglprātība maksās ar četru gadu ierindošanos kājniekos, arestu uz vairākām diennaktīm un naudas sodu.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl