Šis šoferis vēlējies sasniegt alkometra rādījuma rekordus? Policija pieķer ļoti bezatbildīgu dzērājšoferi

0 Komentāru

Sēžoties pie auto stūres, jāpatur prātā, ka esam atbildīgi arī par citiem cilvēkiem, kas piedalās auto satiksmē vai pārvietojas pa ielām. Diemžēl reibumā virs piecām promilēm cilvēks nav spējīgs pieņemt saprātīgus lēmumus. Kā policijas darbiniekiem izdevies aizturēt pamatīgi iereibušu šoferi?

Lai sasniegtu kārtīgu reibumu, kas pietuvojas maksimālajam alkohola daudzumam jeb 5,5 promilēm, ko policijas alkometrs spēj fiksēt, nepieciešams, tā teikt, pamatīgi papūlēties, cilājot grādīgās dziras glāzīti vairākas dienas. Kāds 43 gadus vecs šoferis promiļu rekordu nav uzstādījis, taču spējis pārsteigt Zemgales reģiona Kārtības policijas darbiniekus.

Likumsargiem šoferi apstādinot, vīrietis nav spējis pastāstīt, kurp viņš devies un kāpēc pie stūres sēdies ne ar skaidrāko galvu. Par laimi, automašīnā viņš atradās viens un policijas darbinieki vīrieti aizturēja pirms neapdomīgās šofera rīcības dēļ cietuši apkārtējie. Vieglprātība maksās ar četru gadu ierindošanos kājniekos, arestu uz vairākām diennaktīm un naudas sodu.

0 Komentāru