Šis šoferis vēlējies sasniegt alkometra rādījuma rekordus? Policija pieķer ļoti bezatbildīgu dzērājšoferi

Komentāri

Sēžoties pie auto stūres, jāpatur prātā, ka esam atbildīgi arī par citiem cilvēkiem, kas piedalās auto satiksmē vai pārvietojas pa ielām. Diemžēl reibumā virs piecām promilēm cilvēks nav spējīgs pieņemt saprātīgus lēmumus. Kā policijas darbiniekiem izdevies aizturēt pamatīgi iereibušu šoferi?

Lai sasniegtu kārtīgu reibumu, kas pietuvojas maksimālajam alkohola daudzumam jeb 5,5 promilēm, ko policijas alkometrs spēj fiksēt, nepieciešams, tā teikt, pamatīgi papūlēties, cilājot grādīgās dziras glāzīti vairākas dienas. Kāds 43 gadus vecs šoferis promiļu rekordu nav uzstādījis, taču spējis pārsteigt Zemgales reģiona Kārtības policijas darbiniekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Likumsargiem šoferi apstādinot, vīrietis nav spējis pastāstīt, kurp viņš devies un kāpēc pie stūres sēdies ne ar skaidrāko galvu. Par laimi, automašīnā viņš atradās viens un policijas darbinieki vīrieti aizturēja pirms neapdomīgās šofera rīcības dēļ cietuši apkārtējie. Vieglprātība maksās ar četru gadu ierindošanos kājniekos, arestu uz vairākām diennaktīm un naudas sodu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl