Sirsnīgs brīdis – puika, kurš policistam aizdeva savu velosipēdu, lai palīdzētu notvert ļaundarus, saņem pateicības rakstu

16 komentāri
Sirsnīgs brīdis – puika, kurš policistam aizdeva savu velosipēdu, lai palīdzētu notvert ļaundarus, saņem pateicības rakstu
RĪGAS PAŠVALDĪBAS POLICIJA

Otrdien pie Rīgas pašvaldības policijas (RPP) priekšnieka Jura Lūkass ciemojās zēns, kurš 25. aprīlī palīdzēja atklāt noziegumu, iedodot savu velosipēdu policistam. 11 gadus vecais zēns saņēma gan pateicības rakstu, gan arī nelielu dāvaniņu, kas noderēs aktīvai vasarai.

Pēc tam viņš nedaudz aprunājās ar RPP priekšnieku, sarunas laikā paužot pārliecību, ka ikviens viņa vietā būtu rīkojies tāpat. Puika arī pastāstīja, ka drīz pēc tam, kad ziņa parādījusies internetā un viņš pāris draugiem pastāstījis, ka video redzamais zēns ir viņš, baumas pāršalkušas teju visu skolu un viņš saņēmis apsveikumu zvanus pat no citu klašu skolēniem.

Savukārt mamma pastāstīja, ka tajā pašā vakarā savam dēlam jautājusi, vai viņš velosipēdu būtu devis arī jebkuram citam svešiniekam, kurš to būtu lūdzis. Uz šo jautājumu zēns atbildējis noliedzoši, jo viņš zinot, ka nevarot uzticēties katram, taču policistam uzticēties drīkst.

Zēna mamma arī pastāstīja, ka viņiem ģimenē ir pieņemts, ka bērnus, kad viņi neklausa, nedrīkst biedēt ar policiju, jo bērnam ir jāapzinās, ka policists ir uzticības persona, nevis drauds.