Sirmgalvis Imantā ar savu uzvedību sagādā pamatīgas galvassāpes kaimiņiem

Komentāri

Kaimiņus neizvēlas – šis teiciens zināms ir jau sen. Taču gadījumos, kad kaimiņš, kurš sagādā galvassāpes, ir tikai īrnieks, variantus, kā tikt no viņa vaļā, var atrast.

Imantas 8. līnijā atrodas trīs nesen celtas sociālās mājas, kur pārsvarā izmitināti ļoti pieklājīgi pensionāri un invalīdi, kuri saskārušies ar materiālām grūtībām. Trešajā korpusā 4. stāvā dzīvo kāds vīrietis vārdā Vitālijs, kurš otrdien, 23. maijā, savā miteklī izraisījis ugunsgrēku. Izrādās, – teju 80 gadus vecais kungs vecuma marasmā kļuvis par tā saukto vācēju.

Iedzīvotajiem no Vitālija bail – viņam neko nevar pateikt, reakcija ir ļoti asa, ja kaut ko aizrāda. Vīrietis varot būt arī vardarbīgs. Pie pensionāra ciemos skaidroties bijusi arī speciāla komisija, taču tālāk par durvju priekšu viņi nav tikuši.

Foto

Ar vīrieti, kurš pret visiem mājas iemītniekiem attiecas ar necieņu un naidu, pilsētas dome sola tikt galā. Citādi valdošā koalīcija var pazaudēt daudzu sociālās mājas iedzīvotāju balsis.

Sociālo māju iemītnieki ar Rīgas domes struktūrvienībām līgumu pārslēdz ik pa sešiem mēnešiem. Tādējādi patiesībā jebkuru nevēlamu iemītnieku no ēkas var izmest, tikai līdz šim, pirmkārt, domes uzmanība tikusi pievērsta nemaksātājiem.

Lasi vēl