Siguļu ciemā autovadītāji regulāri taranē privātmāju žogus, taču dome satiksmes uzlabojumus nesola

Carnikavas pusē Siguļu iedzīvotāji vāc parakstus ar cerību, ka kāds no domes locekļiem izdzirdēs sūdzību par ātruma pārkāpējiem Dzirnupes ielā. Par spīti zīmēm ar norādītu ātruma ierobežojumu, daudzi izvēlas tās ignorēt un traukties pa šauro ielu, apdraudot gan gājējus, gan iedzīvotāju īpašumus.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Edmunds Poļaks

  Edmunds Poļaks

  Nāk prātā Freda dziesma,iebrauc manā dārzā buss.😂
 • Rets Retais

  Rets Retais

  Ā iedzīvotāji nav iedomājušies, ka varētu un vajadzētu vērsties pie Valsts policijas? 😂
  • Edmunds Poļaks

   Edmunds Poļaks

   ??? Ko tur policija izdarīs? Ekipāžu dežūrēt noliks cauru diennakti,citu viņiem nav ko darīt,kā sētas sargāt?🙂
  • Rets Retais

   Rets Retais

   Nuu jaa, vispār tas ir vinju darbs. Cauru diennakti. Krishana galeejiibaas liecina par nepareizu loģiku. Pietiktu 3x nedeeljaa dazhaados laikos pa stundiņai vai divaam. Kontrolees kaa cilveeki ievēro aatrumu.
 • vvv

  vvv

  Ko viņš gvelž, kāda maģistrālā iela, kur tad ir sadalošā strīpa, ja ir 30 km. stundā, kāds sakars ar autobusu kurš tur iet 2 reizes dienā, kuram tur arī ir jābrauc ar 30 km.st., kāpēc visā posmā no šosejas līdz Gaujas stacijai nav norāde 30 km.st., mazi bērni, sievietes ar bērnu ratiņiem, kur viņiem palikt ja dauni mauc uz 80, ne tikai šaurajā vietā ir problēma, tur visi 4 km. ir ļoti bīstami.
 • stalkers

  stalkers

  Tad ir aktuāls jautājums - kas bija vispirms - iela vai mājas, vai tajā vietā visticamāk atpūtnieku dārzkopības biedrība/dārziņi. Pie mums kaut ka ir pierasts sabūvēties/izplesties pie ielām un tad sākt kačāt pravas par to, ka par ātru brauc/par skaļu, utt. Tā daudzas pierīgas maģistrālās ielas pārtop par šaurām vietām starp mājām, jaunus ceļus nekur neveido...LVC ir taisnība, tā Dzirnupes iela tur ir maģistrālā un nevar visur likt guļošos, pārējas un vienkārši cūkot satiksmi - ja iebūvējies tādā vietā, paciet - tas protams nenozīmē, ka kādam jānesās otram sētā !
 • Autobraucēju nolaidība, ne pašvaldības

  Autobraucēju nolaidība, ne pašvaldības

  Šitādiem sagurušiem onkuļiem tiesības nost.. Neievēro ne noteikumus, ne māk braukt, nākošo reizi ienesīsies kādam pretējā joslā.
 • S

  S

  Kam jákontrolé átrums apdzivotás vietás? Ja ar 30 km var izgázt betona sétu... .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!