Siguldas pusē bojāgājušā Nika Elekša ģimene joprojām neziņā par notikušo

Pagājuši gandrīz četri mēneši kopš Siguldas apkaimē dzīvību zaudēja autosportists Niks Eleksis. Viņa ģimenei joprojām nav skaidrs nāves cēlonis, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Atpakaļ uz rakstu

11 komentāri

 • Anonīmā

  Anonīmā

  Es protams ļoti atvainojos , varbūt kādam liksies nekorekti , bet kapēc arī Ija ar Sandru neko nedara ? Cilvēki ziedoja naudu , kur ir rezultāts ? Paņemt kaut vienu , lai kaut ko iekustina , nē gaida, kad visi nu atzīsies ? Ko tur gaidit.. Murgs
 • kriiiii

  kriiiii

  Cik man bijusi saistība ar Latvijas valsts policiju , tad viss ir palicis neziņā , gan par zādzībām gan citām lietām , policijas rīcība ir bijusi it kā saskaņā ar likumu bet bezjēdzīga un novēlota. Tā tiešām diemžēl ir Latvija!
 • Tīna

  Tīna

  Tas ka ir atstādināta viena amatpersona neko nemaina,nebija vainīgs viens,savā ziņā vainīgi visi tie,kas par noziegumu klusē-līdzzinātāji.Vai naktīs saldi guļat?Sirdsapziņa nemaz nemoka?😕
 • S

  S

  Skaidrs, ka neko 'nenoskaidros', ko atklát piederigajiem.Savéjie jásargá, un arí ministram negribas daudz iesaistities-nav populári iet pret saviem, var atkláties párák daudz.Vieglák pakarot ielás pret masku nelietotájiem, arí futbolá blakus ir nauda, var noderét slavai, skali pakritizét citus ministrus, ir, ká sevi parádít.Kas tur viena mistiska náve blakus glábéjiem un likumu sargiem!-ironija.Tuvinieki, piedodiet!
 • Balgalve Sanita

  Balgalve Sanita

  Es nespēju noticēt. Vislielākā cùcība uz pasaules. Vai tieshām cilvēkiem ir vienalga?
 • Juniors

  Juniors

  Expertīze tika taisīta kur ir informacijas jūs cilvēki tiešām nopietni esat WTF kur ir informacīja par expertīzi???Un es jums godīgi saku tie sūdi viņu noslepkavoja jo viens no viņiem esot bijis slepkava un plus siguldas musari ir mēsli un jūs varat paskatities video kur siguldas iecirkņa vaditajs slēpj informācīju vajag expertiem paskatities video ka viņs runa un mīmikas kad runaja kameras priekša ,es nesaprotu vienkārši tie musari ir mēsli ar visiem uz vienas rokas 🤬🤬🤬🤬🤬
 • Mz

  Mz

  Manas domas ir ka visiem Nika draugiem,pazinam jabrauc brauciena uz siguldu. Varbut tas liks atrak visu atrisinat..
 • Madara Gūtmane

  Madara Gūtmane

  Pilnīgi piekrītu. Vainīgie paliks kā jau parasti nesodīti. Jo tā jau vienmēr notiek ja ir iesaistītas valsts amatpersonas,viņi izsprūk sveikā cauri. Riebīgi ka mums tādi cilvēki strādā tādos amatos un sevi auksti vērtē! Bet nu viss labais un ļaunais nāk atpakaļ vienmēr.!!!
  Zēl šī puiša mamma un māsa.
 • Simona Krūmiņa
 • Inga Barkāne

  Inga Barkāne

  Informācijai. Aizdomās turēta persona saskaņā ar Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likuma 14.panta otro daļu ir atstādināta no amata pienākumu izpildes iestāde. (informācija uz 26.03.2020)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!