Siguldas pusē bojāgājušā Nika Elekša ģimene joprojām neziņā par notikušo

11 komentāri

Pagājuši gandrīz četri mēneši kopš Siguldas apkaimē dzīvību zaudēja autosportists Niks Eleksis. Viņa ģimenei joprojām nav skaidrs nāves cēlonis, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Kopš janvāra beigām, kad Sandra zaudēja savu dēlu un Ija brāli, pagājuši gandrīz četri mēneši. Ģimene joprojām sēro un cīnās ar traģēdijas emocionālajām sekām, taču nu jau radiniekiem sāk krāties jautājumi policijai. Pagaidām nekādu ziņu par Nika Elekša bojāejas izmeklēšanas gaitu neviens piederīgais nav saņēmis, un tas raisa bažas.

“Zvanīju izmeklētājai, viņa teica, nesniegšot tādu informāciju pagaidām,” stāsta Nika Elekša māsa Ija.

Savukārt Nika mamma Sandra bilst: “Es domāju, jo ilgāk šī lieta vilksies, jo mazāka ir iespēja gaidīt taisnīgumu un uzzināt patiesos notikumus.” Viņa uzskata, ka policijas izvirzītā sākotnējā versija par nosalšanu līdz nāvei neatbilst patiesībai. Sievietes aicina atsaukties pasākuma apmeklētājus, kas palīdzētu atspoguļot faktus par liktenīgās nakts kautiņu un citiem notikumiem, kas Niku noveda pie bojāejas kaimiņu mājas pagalmā.

“Es esmu ļoti nobijusies, ka var pazust kaut kādi pierādījumi. Gribu ticēt, ka tiks nopratināti cilvēki, kas piedalījās meklēšanā, jo tur arī daudz fakti, kas var palīdzēt. Ir daudz cilvēku, kas vēlas runāt. Varbūt viņiem vajag būt drošiem un doties, un teikt tās ziņas, ko zina,” aicina Nika mamma.

Elekšu ģimenei arī nav skaidrs, vai ugunsdzēsēji, kas svinību laikā salauza Nikam degunu, vēl turpina strādāt savā amatā.

“Es domāju, ka tur nebija viens sitējs, es domāju, ka ir bijuši vairāk,” saka Nika māsa.

Ņemot vērā, ka uz šiem jautājumiem nav saņemtas konkrētas atbildes, sievietēm ir grūti spriest, ko viņas sagaida no varas iestāžu galējā lēmuma, kad tāds beidzot tiks paziņots.