Siguldas pagastā gāzes sprādzienā sagruvusi dzīvojamās ēkas siena

0 Komentāru
Siguldas pagastā gāzes sprādzienā sagruvusi dzīvojamās ēkas siena
Ilustratīvs foto: Mārtiņš Zilgalvis/f64

Trešdien, 8. augustā, Siguldas pagastā noticis gāzes sprādziens, kā rezultātā sagruvusi dzīvojamās mājas siena, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ugunsdzēsēji plkst. 21.00 saņēma izsaukumu uz Siguldas pagastu, kur kādā dzīvojamā mājā gāzes noplūdes dēļ noticis sprādziens. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka sprādziena rezultātā noticis ēkas nogruvums 200 kvadrātmetru platībā.

Pirms VUGD ierašanās no ēkas saviem spēkiem evakuējās seši cilvēki, kuri nodoti mediķiem. Ugunsdzēsēji glābēji veica teritorijas norobežošanas darbus un plkst. 23.39 darbi tika pabeigti.

Valsts policijas preses pārstāve Gita Gžibovska aģentūrai LETA pastāstīja, ka sprādziena rezultātā cietuši divi cilvēki – 17 gadus vecs jaunietis un 1971. gadā dzimis vīrietis.

Sākotnējā informācija liecina, ka sprādziens noticis brīdī, kad telpā, kurā atradās gāzes iekārta, ieslēgta gaisma, taču sprādziena apstākļu skaidrošanai sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma nodaļas par noziegumiem pret personas veselību.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 69 izsaukumus – 33 uz ugunsgrēku dzēšanu un 22 uz glābšanas darbiem, bet 14 no izsaukumiem bija maldinājumi.

0 Komentāru