Siguldā mirušā Nika Elekša nāves lietā aiztur VUGD amatpersonu

Iekšējās drošības birojs (IDB) privātu svinību laikā Siguldā bojāgājušā autosportista Nika Elekša nāves lietā aizturējis kādu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonu, noskaidrojusi aģentūra LETA.

Atpakaļ uz rakstu

116 komentāri

 • Ardis

  Ardis

  Šoreiz neizies ārā no ūdens tīrs.Taisna tiesa būs.Kāda cits jautājums,bet būs!
 • To all who fuckt up

  To all who fuckt up

  Nu nevar but ta ka Niks parleca par setu lai apgultos un nosaltu vienkarshi izskataas ka vinju tur nolika, aizmirsa maiku novilkt uz leju lai nu kada pali cilveki butu bet neviens neguljas uz zemes un nenosalst varetu arii taa buut ka mezoni dzinaas pakal jau bija pietiekami sasitushi vinjam slikti palika tur..karoche puiku iedzina navee skaties no kura punkta gribi bet taa arii ir...
 • Agnija
  • P
   0 -13 -13

   P

   Protams. Ir tikai normāli, ka cilvēks, kas nav vainīgs pie puiša nāves tiek atbrīvots.
  • Dirsh
 • Acimredzams...

  Acimredzams...

  Peksni te paradas siteju aizstavji,bet vai bridi kad sita vājāko,kāds no sitējiem padomāja par sekām un to ka visu var mierīgi atrisināt,un to kādu piemēru rāda savējiem,noteikti nē.Un komentārs par to ka labi cilvēki ikdienā viņi,ir nenopietns,jo reti kurš ies sabiedrībā izrādīt kāds kauslis un ka ir piemēram kādas problēmas.Vai kāds no viesiem ir iedomājies,kā jūtas Nika tuvinieki,draugi,kam viņi iet cauri!?Tāpēc uzskatu ka līdzvainīgi ir visi kas tur bija viesu namā,jo isti draugi neatstaj otru nelaimē,bet tur puisis bija viens pats,jo nosaukt kādu tur par draugu nevar.Un neatkarigi bija viens vai 2sitēji,nebija jānolaižas tik zemu,lai sāktu sistu,dzīvojam civilizētā pasaulē nevis zvēru dārzā,un tagad uztaisīt sitēju par nevainīgu arī nav jēgas,jo neviens tam sen netic.Vainīgam(-iem) ir jāsaņem bargs sods.
  • Atbilde

   Atbilde

   Jā, interesanti! Vienās viesībās divi kautiņi, kuros abos viens no iesaistītajiem ir bojāgājušais. Laikam jau nebija ko darīt, nolika puisi un sita. Un viņš mierīgi stāvēja, lai sit. Nezinu, man kaut kas neiet kopā. Saprotu, ka par aizgājējiem runā tikai labu. Bet ……. Jāaizliedz alkohols un zālīte ar likumu!
   • Vika

    Vika

    Kurš vispār runā par zālīti.?🤣
    Cik latviešu tauta ir gudri spriedeji.diezin savā dzīvē arī esat tik gudri
    Bulshits.
    Es piemēram nezinu kas ,ka! Tikai ceru ka viss noskaidrosies un kas vainīgs dabūs pēc nopelniem. Ne man spriest ,
    Klāt nestāveju,lai te gudri spriestu.
    Kas jums visiem krātiņš tukšs,es nesaprotu kur tādus bulshitus jūs raujat. Jūs kādi CSI esat vai kas. Tad varbūt varat pārņemt lietu kas te visi tik gudri raksta.🤦
 • Balgalve Sanita
 • Cerams,

  Cerams,

  Ka izmeklētāji visu izdarīs pareizi.
  Vainīgie ir, bet tai pat laikā varētu būt, kā te ir bijusi kautiņi un strīdi alko un,iespējams, narkotisko vielu ietekmē un cik es esmu lasījusi, kad alko un narkotikas ir tās lietas, kuru dēļ notiekt arī vienkārši ļoti nelaimīgas sagadīšanās ar letālu iznākumu. Ja skaidrā cilvēki var izkauties, salauzt viens otram kaulus, sasist un tad ārstēties, tad ( tāda it kā sīkuma dēļ) kā alko un narko. Iespaidā tie scenāriji var ļoti mainīties un beigties letāli:-( to var uzzināt no pašas policijas darbiniekiem, kas pēta nelaimes gadījumu statistiku, kur gājuši bojā cilvēki, strīdos un tml. lielā vai lielākajā daļā gadījumu iesaistīts ir alkohols. Tas nozīmē, ka strīdos, kautiņos, attiecību skaidrošana skaidrā prātā ar nāvi beidzās retāk kā alko reibumā .
  Līdzjūtība tuviniekiem.. mīļie, sargāsim sevi un savus tuviniekus...
  • .

   .

   Alkohola un narkotisko vielu reibumā cilvēkiem nāk prātā tik muļķīgas domas un idejas...bremzes un skaidrā domāšana atslēdzās, it kā mēs paši nezinātu kā tas ir, visi esam dzēruši un darījuši stulbas lietas. Bet varbūt 1000 gadījumos cilvēks tiek sveikā cauri, pats nezinot, ka, iespējams, paglābies no nopietnām problēmām vai pat nāves, bet 1001. gadījums beidzas letāli.😢
 • Taisnība

  Taisnība

  Vainu nosaka tiesa. Rakstā vispār jau minēts ka čalis nimira nisalstot.
 • Jurijs

  Jurijs

  To vainīgo (s) vajag izķert mums un atspārdīt, sasist un pamest, lai nosalst. Cik cilvēkiem tas D. Andersons ir dzīvības atņēmis? Vismaz 2 cilvēkiem! Kā vispār tāds cilvēks var uzturēties sabiedrībā?
  • Masieris
   0 -10 -10

   Masieris

   Kuriem konkrēti 2 atņēmis? šis ir kārtējais viena cilvēka komentārs kurš te komentē zem 100 nikiem? Tu gadījumā nebiji saistīts ar 3 izvarošanām Latgales pusē?
  • Gribu zināt

   Gribu zināt

   Stāsti konkrēti! Kāds cilvēks, kad?
   Vai arī pie tā vien paliec, ka esot nogalinājis?!
  • Jurijam

   Jurijam

   Cilvēkam jau pēc 14 gadiem iestājas administratīvā atbildība un ir jāatbild par saviem vārdiem. Arī Jums, Jurij, nāksies atbildēt.
  • Gribu zināt
   0 -10 -10

   Gribu zināt

   Un vispār šī ir naida kurināšana par kuru arī draud atbildība!
   Uzskatu, ka ir pilnīgi nehumāni kādu tiesāt pirms tiesas lēmuma, vēl jo vairāk tāpēc, ka tik dažādi trillera scenāriji izskanējuši, kas liecina tikai par to, ka patiesība nav skaidra.
 • Austris
  0 -11 -11

  Austris

  Cilvēks var būt vienkārši bija nosalis tādēļ, ka bija iedzēris un nolēma pagulēt uz ielas. Neviens tak uzreiz to puisi tur uz vietas piertī nenosita un nekur nav teikts ka viņš miris pēc tam no nodarītajiem miesas bojājumiem, bet gan no atdzišanas, tapēc domāju, ka cilvēkiem nevajadzētu pāragri te kādu tiesāt. Personīgi liekas, ka te vajadzētu saukt pie atbildības par bezdarbību arī gan tos kas to visu redzēja, ka puisis pamatīgi cietis pēc kautiņa un neizsauca neviens viņam neatliekamo palīdzību. Puisi hospitalizētu uz slimnīcu un viss būtu bijis kārtībā
  • Pekka

   Pekka

   Šāds scenārijs nav interesants sabiedrībai. Daudz interesantāks ir trillera sižets, ka pavisam nevainīgs jēriņš ir iemaldījies vilku bārā. Visi vilki sadzērušies, bet jēriņš, kurš dzēra tikai pienu un pat mušai nebija pāri darījis, iekūlās konfliktā, protams jēriņš nebija vainīgs, jo viņš ir jēriņš. Jēriņš bija tik prātīgs, ka piena iespaidā aizmirsa izvairīties no konflikta. Vilks jēriņu sita un sits, jēriņš pat nepretojās. Sanāk, ka kautiņš nebija, jo kautiņā jābūt vismaz diviem. Rezultātā jēriņu gribēja glābt, bet glābēji bija ieslēgti.(šis bija vnk izcils stāsts) un tad, kad vilks bija visu enerģiju izsitis, aizvilka jēriņu ellē ratā un pārmeta pār sētu. Ne čiku ne grabu ne ierējās suns. Vai tas ir loģiski vai pasaka, katram pašam spriest.
  • Amanta

   Amanta

   Tevi tūlīt te nories par šādu spriedelējumu :D viņš bija nevis iedzēris, viņš sapīpējies un bija pilnīgā vafelē. To šeit mēģina neteikt, jo redz tas nav populāri. Kā arī nav populāri teikt, ka ne jau Dairis ir vainīgs - bet gan Artis (kurš pēdējais kontaktēja/sita/sauc kā gribi Niku kad Dairis jau kā stundu bija projām). Smieklīgi lasīt par "draugiem", kas gribēja aizstāvēt Niku - kur tad viņi visi bija kad Niks pilnīgā vafelē aiztesās no pirts pēc otra kautiņa? Neviens no tiem dalbajobiskajiem draugiem nemaz nemaz neapskatījās kur Niks aizgāja vienā maikā naktī mīnusos! Un tagad sēž visi klusām jo zina - tieši viņi ir vainīgi viņa nāvē!
   • Aminatai

    Aminatai

    un velreiz.. liecinieku ir vismaz padsmit.. neaizmirsti , ka ne visi tur bija dzeruši un redzeja .. kurš .. cikos.. kur .. un ar ko runaja.. un kad pazuda.. un ari ir apmeram skaidrs .. kpc nemekleja . Bet to jau tu vari pajautāt tak Dairim.. vai ari IDB paši izjautās . :) Ari par kudišanu pienakas sods.
   • Hahaha

    Hahaha

    Daira pajoliņi!

    Diemžēl Dairis ir liecībās pieminēts, ka turēja Arti!!! Un noturēja!!! Kūdītājs negulēja un bija turpat!!! Pietiek dirst! Liecinieki ir padsmit un daži bija skaidra! ;) veiksmi Jums atmazgāt savus melus un rokas!
   • Amanta

    Amanta

    Varbūt kopā pīpējis to zāli ar viņu, ka tik zinoši vari spriest par to kurš ko lietojis? Vai asinsanalīzes ņēmi? Interesanti, interesanti fakti jums te
   • Amantai

    Amantai

    Izskatās, ka itkā daudz zini. Un noteikti tu ļoti labi zini, ka šobrīd raksti pilnīgus melus, jo ir vairāki liecinieki, kas zin, kad aizgāja Dairis..
   • Amantai

    Amantai

    A par ko vins tev olga teica, ka ari dabusi pa purnu??
   • Amantai A.k.a. Andersonei

    Amantai A.k.a. Andersonei

    Neaizmirsti faktu,ka tevi redzēja un Tu runāji ar cilvēkiem, kas bija skaidrā turpat pirms devies iebiedēta prom ar savu tā saucamo vīra kungu! Maini, maini savus stāstus un faktus!!! Veiksmi!
   • Žēl...

    Žēl...

    Es loti atvainojos, bet cilveeks pilniigaa “vafelee” parasti neskrien , kur nu veel leekat par augstam seetam! Cilveeks RIKTIGA pilla, butu nokritis tur pat no diviem sitieniem( zinot ko spej gan viens gan otrs VUGD darbinieks) ! Un abi ir slimīgi greizsirdīgi cilvēki... Viss ir vienkārši- vari kauties katrā balliitee, bet zini, ka agri vai vēlu viens sitiens būs nāvīgs :( Un sievas, ja zinat, ka vįri ir greizsirdīgi, neejiet sabiedrībā, kur tiek lietots alkohols :(
   • Aminataiiiii

    Aminataiiiii

    “Neaizmirsti faktu,ka tevi redzēja un Tu runāji ar cilvēkiem, kas bija skaidrā turpat pirms devies iebiedēta prom ar savu tā saucamo vīra kungu! Maini, maini savus stāstus un faktus!!! Veiksmi!”. Tu cilvecin, kas redzeja visu un taa dzirdeja, kur vini palika tik gudri, godigi, aizgaja gulet un tad tikai nakamaja diena izdomaja piezvanit radiem, ka cilveks pazudis! Pēc komentāriem liekās, ka ballītē bija satikušies nepazīstami mežoni, kuri garām ejot ienāca! Jebkursh kurs bija klāt tajā situācijā ir ar savu vainu uz sirdsapzinas :(
 • Dievs

  Dievs

  Dievs nav mazais bērns un beidzot Dievs ir mūs uzklausījis. Kas spēj atņemt otram nevainīgam cilvēkam dzīvību - tam pašam vajag nāvessodu. Lai tik tup tur un pēc iespējas ilgāk! Nik, lai Tev vieglas smiltis. Līdzjūtību ģimenei un tuvajiem cilvēkiem. Es Jums ticu un viss notiks kā Jūs vēlieties saistībā ar šo traģēdiju. Izturību!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!