Sieviete Ziepniekkalnā aplej bezpajumtnieku ar degšķidrumu

85 komentāri
Sieviete Ziepniekkalnā aplej bezpajumtnieku ar degšķidrumu
DEGPUNKTĀ

Vairāku aculiecinieku klātbūtnē un pašai filmējot notiekošo, kāda sieviete uzbrukusi Ziepniekkalna bezpajumtniekiem, aplejot klaidoņus ar viegli uzliesmojošu šķidrumu.

Pie lielveikala durvīm bieži var satikt klaidoni Alekseju. Gandrīz kadru rītu viņš, pa priekšu stumjot ratiņus, ieņem jau iecienītu vietu netālu no ieejas un ubago. Par saņemtajiem ziedojumiem vīrietis cilvēkiem piedāvā paņemt kādu bērnu rotaļlietu. Trešdien Aleksejs savā ierastā vietā ieradās ap vienpadsmitiem dienā, viņš knapi paspēja uz kartona kastes izlikt mīkstos lāčus un pīles, kad piedzīvoja pēkšņu uzbrukumu.

Uzbrucēja – kāda Ziepniekkalna iedzīvotāja, kura acīmredzot bija neapmierināta, ka klaidoņi savos ratiņos glabā galda nazi. Sieviete konfliktu pēcāk pati publicēja sociālajos tīklos.

Visticamāk, cilvēkus sieviete aplēja ar viegli uzliesmojošu šķidrumu. Nofilmētajos kadros saskatāma etiķete, kur virsū rakstīts ”degšķidrums”. Raidījumam “Degpunktā” izdevās aprunāties ar cietušo kungu. Viņš saka, – vardarbība bijusi nepamatota.

“Tieši otrādi, cilvēkiem tas [rotaļlietas] sagādā prieku, bērniem patīk. Ne par to runa. Viņa, cik pats sapratu, nav normāla. Pēc viņas uzvedības. Viņa pēc tam aizskrēja,” stāsta cietušais Aleksejs.

Intervijas laikā pie veikala piegāja arī video autore, sarunu ar “Degpunktā” viņa sāka, vienlaikus atvainojoties klaidonim un ziedojot viņam naudu.

“Es viņus vairākkārt biju lūgusi aizvākties. Kāpēc jums kastē naži? Vai jūs zināt, ka esmu ekstrasense? Vai zināt, kā tas viss strādā? Turpmāk, lūdzu, nedariet vairāk tādas lietas. Labi? Esiet normāli, lūdzu! Es kaut kā te neko nesaprotu,” norādīja sieviete.

Tāpat sieviete norādīja, ka pudelē bijis ūdens.

Savukārt cietušais vīrietis apgalvo, ka pudelē nebija tikai un vienīgi degšķidrums. “Vai jūs negribat paostīt jaku? Tāda smaka! Tas bija šķidrums kurināšanai. Kamīnu kurināt vai ko tādu. Viņa atvēra un no tās pudeles aplēja. Ne tikai mani,” norādīja cietušais.

Zināms, ka uz notikuma vietu tika izsaukta arī policija, bet aculiecinieki esot norādījuši nepareizu adresi, proti, ekipāža piebraukusi pie kādas daudzdzīvokļu mājas, likumsakarīgi tur neviens netika sastapts.

“Degpunktā” sazinājās ar policijas pārstāvjiem un iesniedza interneta vidē publicētos videomateriālus. Jādomā, ka likumsargi uzņemtajos kadros saskatīs pārkāpuma pazīmes un ierosinās procesu, negaidot, kamēr bezpajumtnieki uzrakstīs iesniegumu, jo šobrīd situācija ir tieši tāda – proti, nav iesnieguma, nav lietas.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

85 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

Aizmiglots prāts un izārdīta pietura: Kuldīgas pusē šādi "izpildījies" kāds dzērājšoferis

Asiņains kautiņš Hospitāļu ielā; notikuma vietā ieradusies arī reanimācijas brigāde

Traģēdija Inčukalnā: smagā divu auto un velosipēda avārijā bojā gājis riteņbraucējs

"Jūs nofilmēja ar slēpto kameru." Policija pieķer divus spogulīšu zagļus, taču viņi izsprūk no soda

Jelgavniece noraizējusies par pazudušo brāli; tiek lūgta iedzīvotāju palīdzība

Glābšanas operācija Biķernieku ielā: vadot auto reibumā, "BMW" šoferis piedzīvo smagu avāriju

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

Pirts liesmās, kaimiņi glābj īpašumus: Ogres pievārtē plosās ugunsgrēks

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Aizmiglots prāts un avārija - dzērājšofera mēģinājums aizstūrēt mājās beidzas ar lielām nepatikšanām