Komentāri
Sieviete no Daugavpils dodas baudīt “BI2” koncertu un atstāj suni uzkarsušā automašīnā bez ūdens
RPP

Sestdien, 27. maijā, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki saņēma informāciju no kādas “BI2” koncerta klausītājas, kura ievērojusi stāvēšanai novietotā automašīnā atstātu suni. Mājdzīvnieks bija ieslēgts kāda “Minivena” bagāžas nodalījumā bez ūdens.

Ierodoties notikuma vietā, pamanīta “Toyota” markas automašīna, kuras bagāžniekā tiešos saules staros gulēja vidēja lieluma gaišas krāsas garspalvains suns. Aplūkojot automašīnu, konstatēts, ka mājdzīvniekam nav atstāts dzeramais ūdens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kārtības sargi jau apsvēra iespēju izsist automašīnas stiklu, taču tajā brīdī pie spēkrata atgriezās īpašniece, kura paskaidroja, ka atbraukusi no Daugavpils un izlēmusi suni ņemt līdzi, atstājot to ieslēgtu transportlīdzeklī. Policistu klātbūtnē kundze izlaida suni no automašīnas, iedeva viņam padzerties un atvainojās par savu bezatbildīgo rīcību.

Policisti 41 gadu vecajai suņa īpašniecei noformēja administratīvā pārkāpuma protokolu par labturības noteikumu pārkāpumu.

RPP atgādina, ka pat tad, ja gaisa temperatūra nav augsta, automašīnas salons tiešos saules staros var pamatīgi uzkarst. Savukārt atrašanās šādā transportlīdzeklī pat uz dažām minūtēm bērniem vai dzīvniekiem var beigties ar nopietniem veselības traucējumiem vai pat nāvi.

Lasi vēl