11 komentāri

Trīs vīriešu nesavtīgā rīcība palīdzējusi izglābt kādas meitenes dzīvību. Viņa bija nolēmusi darīt sev galu…

Agrā trešdienas pēcpusdienā uz Vanšu tilta izvietotā videokamera, lēni grozoties patruļas režīmā, fiksējusi visu tuvējā apkārtnē notiekošo. Arī gaišajā pusmētelī ģērbtā jaunkundze nofilmēta jau iepriekš, taču viņas uzvedība un izskats nav liecinājis par to, ka šeit jau tūlīt risināsies dramatiski notikumi. Sieviete acīmredzot bija nolēmusi izdarīt pašnāvību.

Par laimi, vīrietis bija paspējis pieskriet, tieši pirms meitene spērusi liktenīgo soli. Cieši satvēris jaunkundzi, viņš noturēja to drošībā. Vīrieši trīcošajai un raudošajai meitenei pasniedz viņas jaku, un viens no kungiem jau steidz zvanīt operatīvajiem dienestiem, taču palīdzība jau ir ceļā.

Kā būtu beigušies šie notikumi, ja apkārtējie tā vietā, lai rīkotos, būtu gaidījuši atbildīgos dienestus, var tikai minēt, taču jebkurā gadījumā ir skaidrs, ka šī trijotne ir pelnījusi patiesi atzinīgus vārdus.

Foto

Video

TOP komentāri

 • Liene
 • Ilze
  +8 +8 0

  Ilze

  Labi, ka nav ka karikaturas, kur cilveks nelaime, bet apkartejie ta vieta lai palidzetu - filme & fotografe; labi, ka ir cilveki, kuri ne tikai noskatas, bet paldidz; PUBLISKS PALDIES JUMS!
 • Lyga
  +8 +7 -1

  Lyga

  Ja reiz meitene ir speerusi soli izdariit pashnaaviibu, tad aciimredzot tuveejo, koleegju, draugu attieksme ir pietiekoshi vienaldziiga, lai neredzeetu to, ka meitenei ir probleemas. Varbuut peec shii kaads beidzot saaks vairaak uzmaniibas veltiit tam, kas notiek apkaart, ne tikai sev. Jo visbiezhaak visi ir shokaa, staastot, ka nekas nav liecinaajis. Ir tik eerti staastiit, ka nekas nav liecinaajis, peec tam, kad neko vairs nevar izdariit... cilveeks, kas izdomaa taisiit pashnaaviibu neizdomaa to vienas dienas laikaa, tas ir ilgstoshas bezizejas sajuutas gadiijumaa, parasti paarmainjas shai cilveekaa jau notikushas pusgadu, gadu atpakalj. Protams, cilveeki var teikt viss bija taapat kaa parasti, jo pusgadu vai ilgaak, jau ir ignoreejushi signaalus, ka cilveeks kriit depresijaa, tiecaas peec paliidziibas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl