Sieviete lūdz palīdzību sameklēt viņas Miera ielā novietotā auto apskādētāju

4 komentāri

Kādai rīdziniecei nedēļas nogali pamatīgi sabojāja nepazīstams vīrietis, kas patvaļīgi nodarbojās ar kaitniecību un apskādēja pirmo auto, kas pagadījās ceļā, taču līdzcilvēki bija gatavi palīdzēt, vēsta “Degpunktā”.

Sestdien pa Miera ielu Rīgā pastaigājās kāds ļoti sadusmots vīrietis. Apkārtējie viņu pamanīja laikus – žesti un agresīvais balss tonis liecināja, ka briest nepatikšanas. Niknais svešinieks, brīdi patrakojis, tomēr atrada veidu, kā izlikt savas jūtas. Diemžēl par viņa neadekvāto rīcību sagadīšanās pēc nācās samaksāt tieši Ivetai.

Kamēr sieviete sēdēja teātra izrādē, agresīvais garāmgājējs nospārdīja viņas automašīnu,

Atstāju savu auto Miera ielā 30, tas ir netālu no fabrikas “Laima”. Nolēmu nedaudz pastaigāties līdz teātrim. Atgriežoties pēc plkst. 22.00 varbūt 22.30, bija vēl gaišs, atradu pie mašīnas šādu pārsteigumu. Spogulis bija nevis vienkārši nolauzts, bet brutāli norauts,” stāsta cietusī Iveta.

Līdzcilvēki nodarījumu fiksēja un uzfilmēto video nekautrējās izmantot. Proti, materiāli uzreiz tika nodoti policijai. Tikmēr Ivetai par notikušo tika paziņots, vējstiklā iestiprinot vēstījumu. Zīmītē teikts, ka kāds garāmgājējs bija redzējis notikušo, uzfilmējis notikušo, informācija ir nodota Valsts policijai, kā arī Iveta aicināta sazināties ar policiju un iesniegt iesniegumu. Tāpat līdzcilvēki padalījušies ar izolācijas lenti, lai Iveta var nostiprināt karājušos spoguli un tikt līdz mājām.

Ivetai ir cerība, ka kaitniekus izdosies atrast un saukt pie atbildības. Brasas iecirknis lietu izskata, bet identificēt video redzamos vīriešus policijai vēl nav izdevies.

Ance Rozīte, Valsts policijas pārstāve

“Par šo gadījumu ir uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu bojāšanu.”

Iveta vēl vienu reizi cer uz iedzīvotāju palīdzību. Sieviete cer, ka kāds atpazīs kaitnieku un viņš nepaliks nesodīts.

Ja kāds no jums atpazīst kadros redzamo vīrieti, kas spārdīja Ivetas automašīnu, zvaniet uz policiju pa tālruņa numuru 110.

4 komentāri