Komentāri

Jau vairākus gadus ārkārtas tālruņu centrālei iespējams saņemt arī iedzīvotāju sūtītas īsziņas. Pavisam nesen šī iespēja no pār mēru apreibuša un bruņota dzīvesbiedra terora paglābusi kādu kundzi. 

Trešdien likumsargi saņēmuši steidzamu izsaukumu no kādas pārbiedētas Ziepniekkalna iedzīvotājas, kura ziņojusi, ka viņas miteklī atrodoties bruņots un agresīvs vīrietis, kurš vicinās ar pistoli. Šī ziņa drīz vien nodota tuvākajām policijas ekipāžām, un jau pēc dažām minūtēm Līvciema ielā ieradusies policijas patruļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī iespējamais vaininieks noliedzis, ka būtu draudējis apkārtējiem vai lietojis ieroci, līdzcilvēku pārliecinošās liecības un fakts, ka no kunga bijusi jūtama spēcīga alkohola dvinga, liecinājis par pretējo, tādēļ likumsargi vīrieti aizturējuši un aicinājuši līdzi uz Valsts policijas iecirkni.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl