Komentāri

Jau vairākus gadus ārkārtas tālruņu centrālei iespējams saņemt arī iedzīvotāju sūtītas īsziņas. Pavisam nesen šī iespēja no pār mēru apreibuša un bruņota dzīvesbiedra terora paglābusi kādu kundzi. 

Trešdien likumsargi saņēmuši steidzamu izsaukumu no kādas pārbiedētas Ziepniekkalna iedzīvotājas, kura ziņojusi, ka viņas miteklī atrodoties bruņots un agresīvs vīrietis, kurš vicinās ar pistoli. Šī ziņa drīz vien nodota tuvākajām policijas ekipāžām, un jau pēc dažām minūtēm Līvciema ielā ieradusies policijas patruļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī iespējamais vaininieks noliedzis, ka būtu draudējis apkārtējiem vai lietojis ieroci, līdzcilvēku pārliecinošās liecības un fakts, ka no kunga bijusi jūtama spēcīga alkohola dvinga, liecinājis par pretējo, tādēļ likumsargi vīrieti aizturējuši un aicinājuši līdzi uz Valsts policijas iecirkni.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl