Komentāri

Jau vairākus gadus ārkārtas tālruņu centrālei iespējams saņemt arī iedzīvotāju sūtītas īsziņas. Pavisam nesen šī iespēja no pār mēru apreibuša un bruņota dzīvesbiedra terora paglābusi kādu kundzi. 

Trešdien likumsargi saņēmuši steidzamu izsaukumu no kādas pārbiedētas Ziepniekkalna iedzīvotājas, kura ziņojusi, ka viņas miteklī atrodoties bruņots un agresīvs vīrietis, kurš vicinās ar pistoli. Šī ziņa drīz vien nodota tuvākajām policijas ekipāžām, un jau pēc dažām minūtēm Līvciema ielā ieradusies policijas patruļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī iespējamais vaininieks noliedzis, ka būtu draudējis apkārtējiem vai lietojis ieroci, līdzcilvēku pārliecinošās liecības un fakts, ka no kunga bijusi jūtama spēcīga alkohola dvinga, liecinājis par pretējo, tādēļ likumsargi vīrieti aizturējuši un aicinājuši līdzi uz Valsts policijas iecirkni.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl