Šie “viesi” Daugavpils slēpošanas trasē ar kvadriciklu tīši notriec darbinieku un velk viņu pa zemi

1 komentārs
Šie “viesi” Daugavpils slēpošanas trasē ar kvadriciklu tīši notriec darbinieku un velk viņu pa zemi

Neredzētu nekaunību un patiešām ļaunu rīcību aizvadītajās brīvdienās nācās pieredzēt Daugavpils slēpošanas trases apmeklētājiem. Slēpošanas trasē pēkšņi izbrauca trasē ar kvadriciklu, turklāt pēc trases darbinieka aizrādījuma, viņu notrieca un kādu brīdi vēl vilka pa zemi, vēsta reģionālais medijs Latgales Laiks.

Aizvadītajās brīvdienās slēpošanas trasē Daugavpilī bija daudz cilvēku, jo tika rīkots pilsētas čempionāts ziemas orientēšanās sportā. Turklāt aktīvas atpūtas cienītāji, kopumā aptuveni 400 cilvēku, baudīja ziemu, ziņo vietējais medijs.

“Pasākumu izjauca ekstremālo braucēju kompānija, kura izbrauca trasē ar kvadriciklu, bet, kad Komunālās saimniecības pārvaldes darbinieks aizrādīja, ka šādi pārvietoties pa trasi aizliegts, viņu rupji nolamāja un notrieca,” vēsta Latgales Laiks.

Staņislavs uzrauga kārtību trasē, lai tā būtu laikus noblietēta, sagatavota gan sacensībām, gan slēpošanas cienītājiem. Taču, kad Staņislavs lūdza braucējus pamest trasi, viņu notrieca.

“Viņi bija piedzērušies, uzvedās kā nelieši. [..] Es paskaidroju, ka esmu atbildīgs par kārtību trasē un pa to nedrīkst braukt ar kvadriciklu. Turklāt bija daudz atpūtnieku, bet braucēji – galīgi piedzērušies un varēja kādu notriekt. Viens no vīriešiem man atbildēja: “Šeit – mežā un Stropos – es esmu saimnieks. Ej tu…” Pēc tam viņi sāka braukt, notrieca mani un vairākus metrus vilka uz priekšu,” stāsta notriektais trases darbinieks Staņislavs.

Viņš gan sarunā ar vietējo mediju atzīst, ka viņa veselība esot “kārtībā”, taču tajā pašā laikā pauž nožēlu par to, ka trases veidošanā pielikts daudz kopīgu pūļu, “bet dažu neadekvātu ļautiņu dēļ rodas negatīvs iespaids par visu pilsētu.”

Jāpiebilst, ka sacensībās bija daudz viesu no Lietuvas, Baltkrievijas, Igaunijas, arī citām Latvijas pilsētām.

Foto no orientēšanās pasākuma Daugavpilī pirms to sabojāja minētā kompānija:

1 komentārs