“Saulkalne ir viena liela bēdu ieleja, kurā vienkārši nav ko darīt!” Vietējie jaunieši izdemolējuši atpūtas vietu

9 komentāri
“Saulkalne ir viena liela bēdu ieleja, kurā vienkārši nav ko darīt!” Vietējie jaunieši izdemolējuši atpūtas vietu
Foto: ekrānšāviņš no video / Degpunktā

Kārtējo reizi pārbaudīts Saulkalnes iedzīvotāju pacietības mērs par vietējo jauniešu izdarībām. Nakts laikā izpostīta atpūtas vieta, kas izbūvēta Saulkalnes pludmalē.

Nesen kāda Saulkalnes iedzīvotāja, dodoties apkopt savu mazdārziņu, pamanījusi patiesi nepatīkamu pārsteigumu – viņas audzētie stādi bija nomētāti ar saplēstiem koka dēļiem, un turpat blakus bija atrodamas pat veselas koka durvis, kas izrautas no netālu esošās publiskās tualetes.

Ceturtdien, 29. martā, notikuma vietā satiktie strādnieki atklāj, ka Salaspils komunālais dienests dienu iepriekš lūdzis šo teritoriju sakopt.

Tikmēr Saulkalnes iedzīvotāji sūdzas, ka ar dažādiem vandālisma gadījumiem nākas sastapties bieži.

Bieži Saulkalnē kaut ko demolē?

Tā ir Saulkalnes vienīgā sastāvdaļa.

Ka ikdienā notiek demolēšana?

Parasti tas ir naktīs, un tad, pa ausu galiem, parasti kāds kaut ko pastāsta,, kurš to ir izdarījis.

Kapēc tā tik bieži notiek?

Saulkalne ir viena liela bēdu ieleja, kurā vienkārši nav ko darīt.

“Viņi demolē, jo viņiem parasti nav ko darīt. Saulkalnē nav nekādas izklaides iespējas, un, protams, ja ir narkomāns vai jaunietis, viņam vienkārši ir maksimālisms, un narkomānam ir iespēja tikt pie kaut kā, ko varētu notirgot un dabūt nākamo devu, jaunietim – vienkārši izrādīties.

Salaspils pašvaldības policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri pagājušajās brīvdienās šai pusē manījuši ko aizdomīgu vai kuriem ir zināms, kuram tad niezēja nagi izpostīt nesen iekārtoto atpūtas vietu.

9 komentāri