Satraucoši notikumi pie Liepājas krastiem – robežsargi uz zvejas kuģa atklāj nepiederošas personas

5 komentāri
Satraucoši notikumi pie Liepājas krastiem – robežsargi uz zvejas kuģa atklāj nepiederošas personas

Trešdien Liepājā bija manāma pamatīga robežsargu rosība, jo jūrā izveidojās vairākas ārkārtas situācijas.

Robežsargi Baltijas jūrā netālu no Liepājas pamanījuši kādu zvejas kuģi, kas raisījis aizdomas, jo nav atsaucies uz radiosakaru aicinājumu identificēties, turklāt bija saņemtas ziņas, ka uz kuģa varētu atrasties nepiederošas personas.

Tomēr šis nebūt nebija vienīgais izsaukums, kas šajā dienā sasniedzis robežsargus un viņu ārvalstu kolēģus. Kad zvejas kuģis nogādāts tuvākajā ostā, vīri steigušies palīgā trīs zvejniekiem, kuri bija devušies jūrā ar nelielu laivu.

Kulminācija šīs vasarīgās dienas notikumiem sasniegta agrā pēcpusdienā, kad pie Liepājas ostas vārtiem uzradusies kāda motorlaiva, kuras vadītājs, krietni pārsniedzot atļauto ātrumu, apdraudējis ne tikai savu un pasažieru dzīvību, bet arī radījis bažas par apkārtējo drošību. Uz kuģu ceļu apturēt pārkāpēju nosūtītas vairākas robežsargu laivas.

Jāsaka, – par laimi, patiesībā robežsargu ikdienā dažādu asumu ir krietni vien mazāk, taču vīriem ir jābūt gataviem jebkādiem izaicinājumiem. Tādēļ jau desmito gadu pēc kārtas tiek rīkotas starptautiskās robežsardzes mācības “Ronis”, kurās tiek izspēlēti visdažādākie scenāriji. Šajā gadā, kad par mācību norises vietu izvēlēta Liepājas apkārtne, dažādu spilgtu momentu un emociju tik tiešām netrūka, taču it visi dalībnieki sev uzticētos uzdevumus paveikuši godam, tātad var uzskatīt, ka mācību mērķis sasniegts.

TOP komentāri

 • Mhm
  +1 +1 0

  Mhm

  Tests uz alkoholiskiem dzērieniem, kas tas tāds? Kādus dzērienus atklājat?
  Iespiest var tik savu vafeli durvis aizcērtot. Runa takā trešklasniekam klases priekšā.... Pulkvedis....
 • Kas
 • Matiss Matiss
  0 0 0

  Matiss Matiss

  Jajaja ļoti satraucoši ka tik ataisīt to sūda rakstu un noplēst man tās ta jau dārgās 5 minūtes no dzīves lai uzzinātu ka tās bijušas tikai mācības..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl