5 komentāri

Trešdien Liepājā bija manāma pamatīga robežsargu rosība, jo jūrā izveidojās vairākas ārkārtas situācijas.

Robežsargi Baltijas jūrā netālu no Liepājas pamanījuši kādu zvejas kuģi, kas raisījis aizdomas, jo nav atsaucies uz radiosakaru aicinājumu identificēties, turklāt bija saņemtas ziņas, ka uz kuģa varētu atrasties nepiederošas personas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr šis nebūt nebija vienīgais izsaukums, kas šajā dienā sasniedzis robežsargus un viņu ārvalstu kolēģus. Kad zvejas kuģis nogādāts tuvākajā ostā, vīri steigušies palīgā trīs zvejniekiem, kuri bija devušies jūrā ar nelielu laivu.

Kulminācija šīs vasarīgās dienas notikumiem sasniegta agrā pēcpusdienā, kad pie Liepājas ostas vārtiem uzradusies kāda motorlaiva, kuras vadītājs, krietni pārsniedzot atļauto ātrumu, apdraudējis ne tikai savu un pasažieru dzīvību, bet arī radījis bažas par apkārtējo drošību. Uz kuģu ceļu apturēt pārkāpēju nosūtītas vairākas robežsargu laivas.

Jāsaka, – par laimi, patiesībā robežsargu ikdienā dažādu asumu ir krietni vien mazāk, taču vīriem ir jābūt gataviem jebkādiem izaicinājumiem. Tādēļ jau desmito gadu pēc kārtas tiek rīkotas starptautiskās robežsardzes mācības “Ronis”, kurās tiek izspēlēti visdažādākie scenāriji. Šajā gadā, kad par mācību norises vietu izvēlēta Liepājas apkārtne, dažādu spilgtu momentu un emociju tik tiešām netrūka, taču it visi dalībnieki sev uzticētos uzdevumus paveikuši godam, tātad var uzskatīt, ka mācību mērķis sasniegts.

TOP komentāri

 • Mhm
  +1 +1 0

  Mhm

  Tests uz alkoholiskiem dzērieniem, kas tas tāds? Kādus dzērienus atklājat?
  Iespiest var tik savu vafeli durvis aizcērtot. Runa takā trešklasniekam klases priekšā.... Pulkvedis....
 • Kas
 • Matiss Matiss
  0 0 0

  Matiss Matiss

  Jajaja ļoti satraucoši ka tik ataisīt to sūda rakstu un noplēst man tās ta jau dārgās 5 minūtes no dzīves lai uzzinātu ka tās bijušas tikai mācības..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl