Komentāri

Daugavas krastā iepretim Salaspilij jau vairākus gadus iekārtota neliela pludmale, kuru paguvuši iecienīt gan vietējie, gan Rīgas iedzīvotāji. Pavisam nesen tur dežurējošie pašvaldības policijas glābēji devušies vienā no satraucošākajām šīs vasaras glābšanas operācijām.

Atceroties atpūtnieku glābšanas operāciju, pieredzējušais inspektors stāsta, ka bijis patīkams un saulains vakars, vien glābšanas stacijas apkaimē valdījis diezgan spēcīgs vējš un vietām Daugavā bijuši pat metru augsti viļņi. Par spīti šādiem apstākļiem, tuvējā apkārtnē atradušies vairāki lielāki un mazāki peldlīdzekļi. Aptuveni septiņus metrus garo buru jahtu policisti manījuši jau pirms pāris stundām, taču vienā no reizēm, ieskatoties binoklī, atklājies, ka iepriekš redzētie braucēji aptuveni 300 metru attālumā no krasta nonākuši nelaimē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Redzot, ka laiva sasvērusies par gandrīz deviņdesmit grādiem un situācija drīz vien var pāraugt īstā katastrofā, policisti nolaiduši ūdenī savu motorlaivu un steigšus devušies palīgā abiem nelaimē nonākušajiem.

Neviens no burātājiem nebija cietis. Policisti pārbaudījuši abu personu datus, pārliecinājušies, ka kapteinis ir tiesīgs vadīt šādu braucamrīku un tad atvadījušies no izglābtajiem. Kā atzīst inspektors, šoreiz no lielas nelaimes paglābusi pašu burātāju piesardzība, jo abi vīrieši pirms došanās ūdenī bija uzvilkuši glābšanas vestes.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl