Satiksmes haoss Rīgas centrā: kāds piezvana un piedraud, ka uzspridzinās Ekonomikas ministriju

Komentāri

Satiksmes haoss otrdienas, 28. februāra, pusdienas laikā izveidojās kvartālā ap Brīvības un Ģertrūdes ielas krustojumu, jo kāds asprātis bija piezvanījis uz paziņojis, ka spridzinās Ekonomikas ministriju.

Draudi nepiepildījās, bet daudzu iestāžu darbinieki ieguva garāku pusdienas laiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekonomikas ministrijas ēkā atrodas arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrs, Konkurences padome un Latvijas Mobilā telefona veikals. Visu šo iestāžu darbinieki tika evakuēti un nobloķēts tuvākais ielas posms no Vecās Ģertrūdes baznīcas līdz Brīvības ielai.

Cilvēki vairāk nekā stundu nostāvēja uz ielas. Daži gan pamanījās negaidīto pauzi izmantot, dodoties pusdienās vai “pa veikaliem”.

Līdz ar to panika bija vērojama tikai autovadītāju sejās, kas drūzmējās auto straumē un nesaprata, kas notiek un kāpēc slēgts vienas svarīgas ielas posms. Divu stundu laikā gan telpas tika pārbaudītas un arī satiksmē situācija normalizējās, jo Ģertrūdes iela atkal tika atvērta auto kustībai.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl