Satiksmes haoss Rīgas centrā: kāds piezvana un piedraud, ka uzspridzinās Ekonomikas ministriju

Komentāri

Satiksmes haoss otrdienas, 28. februāra, pusdienas laikā izveidojās kvartālā ap Brīvības un Ģertrūdes ielas krustojumu, jo kāds asprātis bija piezvanījis uz paziņojis, ka spridzinās Ekonomikas ministriju.

Draudi nepiepildījās, bet daudzu iestāžu darbinieki ieguva garāku pusdienas laiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekonomikas ministrijas ēkā atrodas arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrs, Konkurences padome un Latvijas Mobilā telefona veikals. Visu šo iestāžu darbinieki tika evakuēti un nobloķēts tuvākais ielas posms no Vecās Ģertrūdes baznīcas līdz Brīvības ielai.

Cilvēki vairāk nekā stundu nostāvēja uz ielas. Daži gan pamanījās negaidīto pauzi izmantot, dodoties pusdienās vai “pa veikaliem”.

Līdz ar to panika bija vērojama tikai autovadītāju sejās, kas drūzmējās auto straumē un nesaprata, kas notiek un kāpēc slēgts vienas svarīgas ielas posms. Divu stundu laikā gan telpas tika pārbaudītas un arī satiksmē situācija normalizējās, jo Ģertrūdes iela atkal tika atvērta auto kustībai.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl