Sastrēguma laikā Rīgā uz ceļa braucamās daļas nokrīt dzirksteļojoši elektrības vadi

Komentāri
Sastrēguma laikā Rīgā uz ceļa braucamās daļas nokrīt dzirksteļojoši elektrības vadi
Foto: Rīgas pašvaldības policija

2. novembrī īsi pirms plkst. 19.00 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Firsa Sadovņikova ielā, kur garāmgājēji ziņoja par nokritušiem elektrības vadiem. Vadi bija nokrituši uz ceļa braucamās daļas un dzirksteļoja.

Ierodoties notikuma vietā, izsaucēja sniegtā informācija apstiprinājās. Transportlīdzekļu kustība bija apstājusies un bija izveidojies pamatīgs sastrēgums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Teritorija nekavējoties norobežota un pretī braucošie autovadītāji aicināti notikuma vietu apbraukt pa blakus ieliņu. Vienlaikus izsaukti “Rīgas satiksmes” avārijas dienesta darbinieki un Valsts policijas darbinieki satiksmes regulēšanai.

Pēc īsa laika notikuma vietā ieradās “Rīgas satiksmes” avārijas dienesta speciālisti, kuri atbrīvoja ceļa braucamo daļu no elektrības vadiem, līdz ar to atjaunota satiksme. Valsts policijas darbinieku palīdzība notikuma vietā vairs nebija nepieciešama – izsaukums atsaukts. Darbu adresē turpināja “Rīgas gaismas” avārijas brigāde.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl