Sastrēguma laikā Rīgā uz ceļa braucamās daļas nokrīt dzirksteļojoši elektrības vadi

Komentāri
Sastrēguma laikā Rīgā uz ceļa braucamās daļas nokrīt dzirksteļojoši elektrības vadi
Foto: Rīgas pašvaldības policija

2. novembrī īsi pirms plkst. 19.00 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Firsa Sadovņikova ielā, kur garāmgājēji ziņoja par nokritušiem elektrības vadiem. Vadi bija nokrituši uz ceļa braucamās daļas un dzirksteļoja.

Ierodoties notikuma vietā, izsaucēja sniegtā informācija apstiprinājās. Transportlīdzekļu kustība bija apstājusies un bija izveidojies pamatīgs sastrēgums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Teritorija nekavējoties norobežota un pretī braucošie autovadītāji aicināti notikuma vietu apbraukt pa blakus ieliņu. Vienlaikus izsaukti “Rīgas satiksmes” avārijas dienesta darbinieki un Valsts policijas darbinieki satiksmes regulēšanai.

Pēc īsa laika notikuma vietā ieradās “Rīgas satiksmes” avārijas dienesta speciālisti, kuri atbrīvoja ceļa braucamo daļu no elektrības vadiem, līdz ar to atjaunota satiksme. Valsts policijas darbinieku palīdzība notikuma vietā vairs nebija nepieciešama – izsaukums atsaukts. Darbu adresē turpināja “Rīgas gaismas” avārijas brigāde.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl