Sarūgtināts par šķiršanos, vīrietis Smiltenē ielaužas bijušās draudzenes dzīvoklī

2 komentāri
Sarūgtināts par šķiršanos, vīrietis Smiltenē ielaužas bijušās draudzenes dzīvoklī
VALSTS POLICIJA

Sestdien Valsts policija (VP) aizturējusi kādu vīrieti Smiltenē, kurš, izsitot balkona durvju stiklu, iekļuvis bijušās draudzenes dzīvesvietā, informēja VP Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Viņa stāstīja, ka policija saņēma informāciju par kādu iereibušu vīrieti, kurš vēlā vakarā devies uz savas bijušās draudzenes dzīvesvietu Smiltenē. Viņš, izsitot balkona durvju stiklu, iekļuvis dzīvoklī, kur, gaidot sievieti pārrodamies mājās, turpinājis lietot alkoholiskos dzērienus. Kaimiņi pamanījuši aizdomīgu rosību, tādēļ par to paziņojuši dzīvokļa saimniecei, piebilda Vaskāne.

Mirkli vēlāk dzīvoklī ieradusies pati saimniece kopā ar Valsts policijas un pašvaldības policijas darbiniekiem, bet vīrietis visus sagaidījis ar nažiem rokās. Tā kā persona nepakļāvās policijas darbinieku prasībai nolikt nažus, pret vīrieti tika lietots fizisks spēks un speclīdzekļi, sacīja Vaskāne.

Ņemot vērā, ka vīrietis dzīvoklī atradās 2,42 promiļu alkohola reibumā un izrādīja agresiju, pieņemts lēmums viņu aizturēt.

Vaskāne zināja stāstīt, ka agrāk tajā dienā sieviete bija pieņēmusi lēmumu pārtraukt attiecības, bet aizturētais vīrietis nav bijis mierā ar šādu lēmumu.

Vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par dažāda rakstura noziedzīgiem nodarījumiem.

Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksu par ļaunprātīgu nepakļaušanos policijas darbinieka, pašvaldības policijas darbinieka, robežsarga vai zemessarga, kā arī karavīra likumīgajam rīkojumam vai prasībai, kad viņi izpilda sabiedriskās kārtības sargāšanas vai dienesta pienākumus, uzliek naudas sodu līdz 280 eiro vai piemēro administratīvo arestu uz laiku līdz piecpadsmit diennaktīm. Savukārt par tīšu mantas bojāšanu ir uzsākta pārbaude, uzsvēra policijas pārstāve.