4 komentāri

Trešdien, 11. oktobrī, kāds atradums Baložos šokējis gan kāda daudzdzīvokļu nama iedzīvotājus, gan policistus.

Ap plkst. 10.00 operatīvie dienesti saņēmuši zvanu no kāda Baložu iedzīvotāja, kurš stāstījis, ka vienā no Skolas ielas mājām tikko atradis spridzekli. Uz notikuma vietu nekavējoties nosūtīti policisti, ugunsdzēsēji un sapieri. Par lielu izbrīnu apkārtējiem šoreiz tā nav izrādījusies viltus trauksme, un jau pēc pāris minūtēm sākusies daudzdzīvokļu nama iedzīvotāju evakuācija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā izrādās, sapieri pagrabtelpās uzgājuši īstu kaujas granātu. Spridzekļa drošības gredzens bijis piesiets ar stiepli un ietaise atgādinājusi speciāli izveidotas lamatas.

Pēc zirnekļu tīkliem gan varēja secināt, ka spridzeklis tumšajās telpās atradies jau labu laiku. Savukārt mājas iedzīvotāji visu šo laiku dzīvojuši, kā uz pulvera mucas.

Pēcāk granāta nogādāta iznīcināšanai, savukārt vietējā policijas iecirknī ierosināta krimināllieta. Raidījuma “Degpunktā” uzrunātie iedzīvotāji nespēj rast atbildi tam, kā tik bīstams priekšmets varēja nonākt viņu mājā, taču norāda, ka pagraba durvju atslēgas bijušas tikai sētniecei un mājas vecākajai.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl