4 komentāri

Trešdien, 11. oktobrī, kāds atradums Baložos šokējis gan kāda daudzdzīvokļu nama iedzīvotājus, gan policistus.

Ap plkst. 10.00 operatīvie dienesti saņēmuši zvanu no kāda Baložu iedzīvotāja, kurš stāstījis, ka vienā no Skolas ielas mājām tikko atradis spridzekli. Uz notikuma vietu nekavējoties nosūtīti policisti, ugunsdzēsēji un sapieri. Par lielu izbrīnu apkārtējiem šoreiz tā nav izrādījusies viltus trauksme, un jau pēc pāris minūtēm sākusies daudzdzīvokļu nama iedzīvotāju evakuācija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā izrādās, sapieri pagrabtelpās uzgājuši īstu kaujas granātu. Spridzekļa drošības gredzens bijis piesiets ar stiepli un ietaise atgādinājusi speciāli izveidotas lamatas.

Pēc zirnekļu tīkliem gan varēja secināt, ka spridzeklis tumšajās telpās atradies jau labu laiku. Savukārt mājas iedzīvotāji visu šo laiku dzīvojuši, kā uz pulvera mucas.

Pēcāk granāta nogādāta iznīcināšanai, savukārt vietējā policijas iecirknī ierosināta krimināllieta. Raidījuma “Degpunktā” uzrunātie iedzīvotāji nespēj rast atbildi tam, kā tik bīstams priekšmets varēja nonākt viņu mājā, taču norāda, ka pagraba durvju atslēgas bijušas tikai sētniecei un mājas vecākajai.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl