Sapieri mājas pagrabā atrod īstu kaujas granātu! Iedzīvotāji Baložos visu šo laiku dzīvojuši uz “pulvera mucas”

4 komentāri

Trešdien, 11. oktobrī, kāds atradums Baložos šokējis gan kāda daudzdzīvokļu nama iedzīvotājus, gan policistus.

Ap plkst. 10.00 operatīvie dienesti saņēmuši zvanu no kāda Baložu iedzīvotāja, kurš stāstījis, ka vienā no Skolas ielas mājām tikko atradis spridzekli. Uz notikuma vietu nekavējoties nosūtīti policisti, ugunsdzēsēji un sapieri. Par lielu izbrīnu apkārtējiem šoreiz tā nav izrādījusies viltus trauksme, un jau pēc pāris minūtēm sākusies daudzdzīvokļu nama iedzīvotāju evakuācija.

Kā izrādās, sapieri pagrabtelpās uzgājuši īstu kaujas granātu. Spridzekļa drošības gredzens bijis piesiets ar stiepli un ietaise atgādinājusi speciāli izveidotas lamatas.

Pēc zirnekļu tīkliem gan varēja secināt, ka spridzeklis tumšajās telpās atradies jau labu laiku. Savukārt mājas iedzīvotāji visu šo laiku dzīvojuši, kā uz pulvera mucas.

Pēcāk granāta nogādāta iznīcināšanai, savukārt vietējā policijas iecirknī ierosināta krimināllieta. Raidījuma “Degpunktā” uzrunātie iedzīvotāji nespēj rast atbildi tam, kā tik bīstams priekšmets varēja nonākt viņu mājā, taču norāda, ka pagraba durvju atslēgas bijušas tikai sētniecei un mājas vecākajai.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl