“Sāp! Nevaru pakustēties!” Izmantojot elektrošoku, policisti notver meklēšanā esošu vīrieti

2 komentāri
“Sāp! Nevaru pakustēties!” Izmantojot elektrošoku, policisti notver meklēšanā esošu vīrieti
DEGPUNKTĀ

Dienas vidū patrulējot pilsētas centrā, Latgales pārvaldes kārtības sargu uzmanību Bruņinieku un Čaka ielas krustojumā piesaistījusi kāda aizdomīga trijotne.

Vīri nolēmuši kungus uzrunāt, lai pārliecinātos par viņu nodomiem un plāniem, taču, līdz ko policijas mikroautobuss apstājies un inspektors kājām tuvojies vīriešiem, tie pajukuši kur nu kurais.

Inspektoram atlicis vien izvēlēties, kuram no trijiem sekot, un par notikušo ziņot arī pie busiņa stūres palikušajam kolēģim.

Viens no mūkošajiem vīriešiem nereaģēja un policistu rīkojumu apstāties, līdz ar to tika izmantota elektrošoka pistole, lai apstādinātu mūkošu vīrieti.

Pēc elektrības trieciena un sāpīgās piezemēšanās uz asfalta neveiksmīgajam bēglim bija nepieciešama ārstu palīdzība, tādēļ uz notikuma vietu izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri apskatīja cietušo, apkopa viņa brūces, tad vīrietis varējis atgriezties policistu busiņā.

Noskaidrots, ka persona izsludināta Valsts policijas meklēšanā, kā arī, iespējams, atradās narkotisko vielu ietekmē. Vīrietis nogādāts Valsts policijā.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!