Samulsa un nemācēja tikt mājās! Policisti palīdz noklīdušai pirmklasniecei nokļūt mājās

1 komentārs
Samulsa un nemācēja tikt mājās! Policisti palīdz noklīdušai pirmklasniecei nokļūt mājās
DEGPUNKTĀ

Kāda pirmklasniece Rīgā, pēc skolas dodoties brīvsolī, pamatīgi pārbiedējusi gan savu omīti, gan sevi pašu, bet beigu beigās ar policijas palīdzību nokļuvusi mājās.

Ap deviņiem vakarā Centra sporta kvartālā esošajā rotaļu laukumā ieradusies policijas ekipāža, lai palīdzētu kādai mazai meitenītei, kura bija apmaldījusies. Tobrīd rotaļu laukuma darbinieki neviena nepieskatīto bērnu jau bija aizveduši uz administrācijas ēku.

Meitenīte policistiem pastāstījusi, ka uz rotaļlaukumu atbraukusi ar tramvaju, jo patstāvīgi dodas uz rotaļu laukumu, taču šoreiz samulsusi un nav mācējusi pašas spēkiem nokļūt mājās.

Lai arī vārds, uzvārds un skola, kurā pirmklasniece mācās, bija viss, ko policistiem izdevās izdibināt, pateicoties šai informācijai, likumsargi drīz vien noskaidrojuši, kur tad meitenīte dzīvo.

Nogādājot meitenīti vecmāmiņai, konstatēts, ka apstākļi ģimenē ir labvēlīgi. Vecmāmiņa pastāstījusi, ka šis nav pirmais gadījums, bērnam patīk nedaudz aizkavēties pēc skolas un neatgriezties mājās laikus.

Policisti šīs dienas situāciju izrunājuši ar omīti, kurai, kā izrādās, uzticēta aizbildniecība par visai prāvu bērnu pulciņu, kā arī pārmijuši vēl pāris vārdus ar pašu meitenīti cerībā, ka šādos apstākļos tikties vairs nenāksies.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!