Salaspils pagastā no grāvja izcelts vīrieša līķis

Pievienot komentāru
Salaspils pagastā no grāvja izcelts vīrieša līķis
Foto: Ekrānuzņēmums

Pateicoties siltajiem laikapstākļiem, paaugstinās ūdens temperatūra upēs un ezeros, savukārt ugunsdzēsēji un policija arvien biežāk saņem iedzīvotāju zvanus par noslīkušiem cilvēkiem – trešdien viens cilvēks no ūdenstilpnes izcelts Salaspils pagastā, bet ceturtdien – Rīgā.

Nomaļā Rīgas apvidū starp zaļiem kokiem un pļavām kāds privātmājas īpašnieks, kurš dzīvo Kaivas ielas 17. namā, vakar no rīta devās apkopt pagalmā nedaudz aizaugušo zālāju. Veicot rīta darbus un nesteidzīgi pļaujot zāli, sirmais kungs pamanīja, ka gar māju plūstošajā nelielajā upītē peld vīrieša līķis. Kaimiņiene stāsta, ka nekavējoties tika izsaukta policija un ugunsdzēsēji.

Aculieciniece Baiba norāda, – neizskatījās, ka viņš tur būtu bijis ilgi. Viņa stāsta, ka pēdējo pāris dienu laikā apkārtnē bija manāmas izmaiņas, un spriež, ka par bojāgājušās personas klātbūtni vēstīja pagalmā esošie putni.

Gan apreibušam, gan skaidrā esošam cilvēkam pēc skata nevainīgā un šaurā upīte esot īpaši bīstama, jo tās duļķainajā gruntī nav stabila pamata. Brīdī, kad slīkonis tika izcelts no duļķainās upes un novietots uz nestuvēm, kaimiņiene aptuveni atceras, ka pēc bezpajumtnieka bojāgājušais nav izskatījies.

Mirušā personu un nāves iemeslu skaidros Valsts policija.