4 komentāri

Salaspilī ilgāku laiku darbojusies pagrīdes degvielas uzpildes stacija, par kuru šķiet zinājuši visi vietējie. Tāpēc pastāv aizdomas, ka policisti šo “andeli” pieseguši un paši tajā uzpildījušies. Tiešu pierādījumu tam nav, taču līdz ar policistes Ļenas Keines-Kaštaļjanas stāšanos kriminālpolicijas priekšnieces amatā Salaspilī daudzām dažādām tā sauktajām “točkām” pienācis gals.

Salaspils policijā saņemta neoficiāla informācija, ka teju visi pilsētas šoferi un tuvējās apkārtnes iedzīvotāji jau ilgāku laiku izmanto pagrīdes degvielas uzpildes stacijas pakalpojumus, kur ar dīzeli darbināmi braucamie “uzpildās” par 75 centiem litrā.

Tiesa devusi sankciju, un policisti konkrētajā adresē ieradušies dienā, kad pagrīdes benzīntankam bijis pievedums. Angāra saimnieki gan pretojušies un nelaiduši izmeklētājus iekšā. Policisti brīdinājuši, ka durvis tiks uzlauztas un to izdarīs specvienība. Tas uz aizdomās turamajiem nostrādājis, un viņi atvēruši durvis. Aizdomās turamajam šobrīd draud administratīvs sods līdz 700 eiro.

Ļena Keine arī paredz, ka aizturētais mēģinās citā vietā turpināt savu pagrīdes biznesu, tieši tāpēc šim cilvēkam turpmāk preventīvos nolūkos tiks regulāri pievērsta policijas uzmanība.

TOP komentāri

 • Kaspars Legzdiņš
  +5 +4 -1

  Kaspars Legzdiņš

  Sods, protams, smieklīgs uz šī darbības fona, bet svarīgāka ir cita lieta. Vajag izmest tos vietējos musarus, kuri piesedza un guva labumu no šīs peškas. Ja nebūs, piesedz, nebūs arī noziegumu. Tas ir jebkurā sfērā.
 • ru
  +2 +2 0

  ru

  kopš kura laika par kontrabandu paredzēts tikai administratīvais sods ?
 • Davids Keizars

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl