“Saku, Jura, palīdzi! Es taču nevaru noturēt!”; pēc strīda ar dzīvesbiedru kāda sieviete izlec no ceturtā stāva balkona

5 komentāri

Sirdsēstu un nenomaksātu kredītu dēļ kāda sieviete Brocēnos pieņēma drastisku lēmumu un padarīja sev galu. Viņas draudzene līdz pat pēdējam brīdim centās apturēt lēcienu no ceturtā stāva, taču neviens cits no ballītes viesiem negrasījās palīdzēt.

Brocēnos kādas piecstāvu mājas ceturtajā stāvā ir dzīvoklis, kur bieži iegriežas svešinieki, kas mājai nav piederīgi. Viņi viesojas pie mitekļa saimnieces un sauc sevi par sievietes draugiem. Kaimiņi dzīvokli raksturo kā ballīšu vietu, kur notiek paskaļa alkohola dzeršana, bet līdz šim lielas problēmas iedzīvotājiem žūpības perēklis nav sagādājis.

Arī vakarnakt vairāki cilvēki pulcējās dzīvoklī, taču šoreiz no svētku gaisotnes nebija ne miņas. Mājokļa saimnieces draudzene bija atnākusi ciemos, lai izkratītu sirdi un pastāstītu par savām likstām. Viņas romantiskās attiecības draudēja izjukt un 46 gadus vecā sieviete jutās izmisusi.

“Viņa sastrīdējās ar savu vīrieti. Teica, ka vairs negrib dzīvot,” stāsta mājokļa saimniece.

Pāris mirkļus vēlāk notikumu gaita izvērtās traumatiska gan ciemiņiem, gan sievietei ar salauzto sirdi. Viņa draudēja atņemt sev dzīvību un pārliecās pār balkonu.

“Es saku, Nataša, beidz, viņa sēdēja krēslā un aizlidoja. Es saku, Nataša, ko tu dari? Vienīgais, ko viņa pateica, ka mīl savu vīrieti. Es pateicu, Jura, palīdzi, es taču nevaru viņu noturēt! Viņa ir smagāka par mani. Viņa bija emocionāli nestabila. Viņai tie kredīti (…) jā, jā,” stāsta notikušā aculieciniece.

Neviens nepaspēja novērst nelaimi, par spīti centieniem sievieti noturēt. Viņa piezemējās zālienā un uz saucieniem vairs neatbildēja.

Mediķi izsauca apbedīšanas dienestu un policija aprunājās ar lieciniekiem. Neviens no mājiniekiem nav īsti atguvies no pārdzīvojuma un tagad cenšas saplānot draudzenes bēres.