Komentāri
Sākoties vasarīgam laikam, vairāki cilvēki guvuši karstuma dūrienu
Ieva Lūka / LETA

Sestdien, 17. jūnijā, slimnīcās nogādāti seši cilvēki ar karstuma dūrienu un pārkaršanu, informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Septiņus gadus vecs zēns lielāko dienas daļu pavadījis saulē un ļoti maz dzēris šķidruma. Rezultātā viņš tika nogādāts slimnīcā ar paaugstinātu ķermeņa temperatūru un pārkaršanas simptomiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdzīgi kāds trīs gadus vecs zēns visu dienu pavadījis saulē bez galvassegas, un viņam parādījušās pārkaršanas pazīmes. Tāpat mediķi slimnīcā nogādājuši vēl kādu teju trīs gadus vecu bērnu.

Palīdzība bija nepieciešama arī pieaugušajiem, piemēram, pārkaršanas dēļ slimnīcā nogādāts 31 gadus vecs vīrietis.

Bukša uzsvēra, ka galvenokārt cilvēki gūst saules dūrienu, jo ilgstoši uzturas saulē bez galvassegas un šķidruma lietošanas, un attiecīgi ceļas ķermeņa temperatūra līdz 40 vai 41 vienam grādam.

Kopumā dienests aizvadītajā diennaktī saņēmis 1198 izsaukumus, no tiem 262 bija saistīti ar dažādiem negadījumiem un traumām.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl