Saistībā ar sprādzienu uz dzelzceļa Daugavpilī sāk kriminālprocesu

Pievienot komentāru
Saistībā ar sprādzienu uz dzelzceļa Daugavpilī sāk kriminālprocesu
IEVA LŪKA, LETA

Policija par trešdien Daugavpilī uz dzelzceļa notikušo sprādzienu sākusi kriminālprocesu par darba aizsardzību vai tehnisko drošību reglamentējošo normatīvo aktu prasību pārkāpšanu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Lāsma Kursīte.

Viņa klāstīja, ka 8. janvārī ap plkst. 11.00 policija saņēma izsaukumu par nelaimes gadījumu darba vietā. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka Satiksmes ielā 2c, dzelzceļa teritorijā, sprāgstot skābekļa balonam, cietuši 1962. un 1978. gadā dzimuši vīrieši, kuri šajā laikā pildīja savus darba pienākumus. Vīrieši ar miesas bojājumiem nogādāti Daugavpils reģionālajā slimnīcā.

Policija sākusi kriminālprocesu, un notiek pirmstiesas izmeklēšana.

Jau ziņots, ka sprādzienā Daugavpilī cietuši divi ”Latvijas dzelzceļa” darbinieki. 

”Latvijas dzelzceļa” pārstāve Ella Pētermane aģentūrai LETA apstiprināja, ka šāds negadījums ir noticis, darbiniekiem veicot darbības ar skābekļa balonu.

Viņa norādīja, ka balons eksplodēja un tādējādi divi cilvēki guva traumas. Abi cietušie nogādāti slimnīcā.

Pētermane sacīja, ka patlaban notiek negadījuma apstākļu noskaidrošana, bet par cietušo veselības stāvokli ”Latvijas dzelzceļš” informāciju sniegt nevar.

Savukārt SIA ”Daugavpils reģionālā slimnīca” valdes loceklis Grigorijs Semjonovs pastāstīja, ka abiem cietušajiem medicīnas iestādē ir sniegta palīdzība. Viens no vīriešiem jau palaists mājās, bet otrs stabilā stāvoklī vēl atrodas slimnīcā vispārējā nodaļā. Tiek lēsts, ka nākamnedēļ arī viņš varēs pamest stacionāru.

Notikušo tagad izmeklē arī Valsts darba inspekcija.