Komentāri

10. martā Rīgas pašvaldības policijas darbinieki Vecmīlgrāvī aizturēja divas nesen pilngadību sasniegušas meitenes, kuras tobrīd nolēma nobaudīt nezināmas izcelsmes tabletes.

Policijas ierašanās brīdī viena no meitenēm, sēžot uz soliņa, skaļi vaidēja un uzvedās ļoti neadekvāti. “Viņas sēdēja tur iekšā. Vienkārši, viņai tur iekšā sākās kaut kādas ”lomkas”,” rādot uz līdzās esošo bāru sacīja viens no aculieciniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt otra meitene drīz vien iestreipuļoja atpakaļ bārā, taču uz soliņa, kur nupat gulēja ballīšu biedrene, viņa atstāja savas personīgās mantas. Kārtībsargi lūdza jaunkundzi atgriezties, taču tajā brīdī arī meitenes fiziskais stāvoklis liecināja par narkotisko vielu klātbūtni organismā.

Tu viņu turi?

Turu, turu. Normāli.

Eu, nerubies ārā…

Vienu no meitenēm mediķi hospitalizēja, taču otru jaunieti policija aizturēja un aizveda uz iecirkni turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

To, kā meitenes tikušas pie tabletēm un kas bijis to sastāvā, nu noskaidros Valsts policijas darbinieki. Savukārt abu biogrāfijās tagad būs jauns ieraksts par šo piedzīvojumu Vecmīlgrāvī un tā visai nepatīkamajām sekām.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl