3 komentāri

Siltais laiks brīvdienās pamudināja vairākus cilvēkus piešķilt uguni pērnajai zālei, kā rezultātā ugunsdzēsējiem nācās dzēst 100 kūlas ugunsgrēkus. Izrādās, ka ne tikai sausa zāle labi deg, bet arī autovadītāju nīstie fotoradari.

To pierādījis kāds radars Jaunmārupē, kas pusnaktī vairs nepiefiksēja ātruma pārkāpējus, bet kalpoja par gaismas objektu līdzīgi kā degoša lāpa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neparasts pirmā aprīļa joks – uz sārta sadedzināts stacionārais fotoradars. Par to gan smiekli nenāca ne policijas, ne ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbiniekiem, kas sestdien īsi pirms pusnakts devās uz Jaunmārupi, lai dzēstu liesmojošo fotoradaru un pie tā novietotās riepas.

Iespējams, ka savas dusmas un protestu pret braukšanas ātrumu 70 kilometriem stundā konkrētajā ceļa posmā būs izrādījis kāds šoferis, kas saņēmis sodu par ātruma pārsniegšanu un nolēmis atriebties, tā teikt, aci pret aci, zobu pret zobu.

Ja kāds izdomājis, ka, sabojājot fotoradaru, ir iespējams izvairīties no soda, tad smagi maldās. Ceļu satiksmes drošības direkcijā apstiprina, ka visa informācija, ko piefiksē fotoradarā esošā mērierīce, tiešsaistē nonāk CSDD datubāzē un apiet izdarīto pārkāpumu nevar.

Pie fotoradara novietotās riepas liek domāt, ka šis ”pasākums” pirms tam ieplānots un ierindojas starp iespaidīgākajiem mēģinājumiem karot ar nemīlamajiem radariem.

CSDD apliecina, ka visi stacionārie fotoradari ir apdrošināti un pēc iespējas ātrāk šajā vietā uzstādīs jaunu fotoradaru.

TOP komentāri

 • ......
 • Guntis Skels
  0 0 0

  Guntis Skels

  Es to piefiksēju nedēļas laikā uz turieni braucot un dedzīnāt nevajag kartēja nolaidība
 • Guntis Skels
  0 0 0

  Guntis Skels

  Neskatoties izsaku savu subjektīvo viedokli teiksim jelgavā laikam ozolnieku pagriezienā strāvas padeve izvilkta uz ārpusi pašam rokas niez to vadu pārkniebt

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl