Rokas, kājas pa gaisu, lērums apvainojumu un spļaudīšanās. Policisti izjauc “klasisku” ballīti Vecrīgā, kas nogāja greizi

1 komentārs
Rokas, kājas pa gaisu, lērums apvainojumu un spļaudīšanās. Policisti izjauc “klasisku” ballīti Vecrīgā, kas nogāja greizi
Edijs Pālens / LETA

Ja neesat regulārs naktsklubu apmeklētājs, tad šis stāsts ļaus ielūkoties ”klasiskajās” iereibušu jauniešu izklaidēs Vecrīgā. Rokas, kājas pa gaisu, lērums apvainojumu un spļaudīšanās turpinājumā.

Pēc izārdīšanās vienā no naktsklubiem Vecrīgā kāda kompānija, juzdama, ka briest nepatikšanas, mēģināja aizbēgt. Tomēr ne policistu video redzētajam nasko kāju īpašniekam, ne viņa trakot gribošajiem “kolēģiem” tovakar neizdevās ballīti pamest pašu spēkiem. Bēgli, pēc dažiem desmitiem noskrietu metru, aizturēja viena policijas ekipāža, bet ar pārējiem iedzērājiem tika galā otra ekipāža, turpat pie naktskluba ieejas durvīm.

Divi aizturētie puiši bija tikai šā cirka fona klauni, bet vakara nagla izrādījās kāda tumšmataina dāma. Meitene bija tik enerģiska, ka gandrīz izlauzās no policijas auto, sabojājot spēkrata durvis.

Tā kā pie naktskluba grozījās ļoti daudz skatītāju un liela daļa no viņiem vēlējās iesaistīties un palīdzēt likumsargiem, policija tomēr labāk iesaka apkārtējiem neiejaukties policijas darbā, ja tas netiek prasīts.

Skaties VIDEO – grautiņš Vecrīgā visā tā krāšņumā!

1 komentārs