Rīgas sabiedriskajā transportā šogad notverti jau 11 agresīvi ”zaķi”

Komentāri

Cits savus spēkus spēj pierādīt ar vārdiem, cits ar darbiem, bet daži tik vien kā ar lamāšanos un roku vicināšanu. Kāda ”Degpunktā” skatītāja dalījās ar piedzīvoto ”Rīgas satiksmes” transportlīdzeklī. Brauciens esot bijis labs līdz brīdim, kamēr neuzrodas indivīds, kurš nespēj uzrādīt kontrolierim ne derīgu e-talonu, ne dokumentus.

Kam gan nav gadījies braukt sabiedriskajā transportā bez biļetes? Attaisnojumi jau laikus tiek sagatavoti, ja nu pēkšņi nāksies ieskatīties kontroliera acīs un izlocīties no soda. Bet, ja nu īstos vārdus atrast neizdodas un kontrolieris izved no pacietības, kāds izdomā ņemt talkā arī dūres. Tieši šādi brīvdienās kāds vīrietis izlēma izrēķināties ar ”Rīgas satiksmes” darbiniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nevar noliegt, ka līdzīgi kā ceļu policijas darbinieki, arī biļešu kontrolieri nav no iemīļotākajām personām, ar kurām vēlamies sastapties un kur nu vēl ielaisties garās diskusijās. To apliecina nemitīgās nesaskaņas starp sabiedriskā transporta izmantotājiem un tiem, kuri lūdz uzrādīt derīgas braukšanas biļetes.

Pagājušajā gadā bijušas 83 agresīvas konfliktsituācijas ar ”zaķiem”, un šogad tādas piedzīvotas jau 11. Pēcgarša mēdz būt gana nepatīkama un nopietna.

Stājoties darbā, kontrolierim netiek prasīta īpaša fiziskā sagatavotība vai liela muskuļu masa. Ja rodas problēmas, kontrolierim jālūdz palīdzība pašvaldības policijas vai apsardzes darbiniekiem, kas patrulē kopā ar kontrolieriem.

Valda par transporta biļešu kontrolieri strādā jau 11 gadus un pārspļauj pār plecu, kad jautājam par sastaptajiem agresīvajiem “tipiņiem”. Viņas pieredzē lielas domstarpības ar pasažieriem nav bijušas un cīņa ar bezbiļetniekiem ir ikdiena.

Viktors Zaķis piekodina pasažierus būt iecietīgiem pret biļešu kontrolieriem un, ja esat liecinieks konfliktsituācijai transportlīdzeklī, izvērtēt savus spēkus, un tikai tad mesties palīgā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl