Rīgas pašvaldības policijas videocentrs ievēro zagli pirms nozieguma izdarīšanas

1 komentārs

Rīgas pašvaldības policijas video centrā strādājošo darbinieku priekšnojauta liek pabrīnīties. Kādu vīrieti, pie kamerām sēdošie policisti sākuši filmēt, vēl brīdi pirms viņš bija paspējis ko paveikt.

Acīmredzot videocentrā sēdošie policisti jau nojauta, jaunajam vīrietim, kas iznāk no pazemes tuneļa ir kas aiz ādas, jo kameras seko ik katram gājēja solim Vecrīgā. Turklāt, nenovēršas arī mirklī, kad vīrietis nozūd aiz durvīm.

“Pasekoja un redzēja, kā šis vīrietis ieiet turpat blakus esošajā veikalā. Tālāk jau caur durvīm bija redzams, ka šis vīrietis pieiet pie stenda, tur daļu produktu rokās, bet daļu aizliek aiz jakas,” stāsta RPP Tūrisma policijas galvenais inspektors Mārtiņš Ķipurs.

Redzot šādu pavērsienu, ziņa par vīrieša veikumu nodota tuvākajai patruļai un pāris minūšu laikā, vēl pirms garnadzis paspējis iznākt no veikala, notikuma vietā ieradušies policisti.

“Sākotnēji, protams, viņš noliedza, ka kaut ko būtu zadzis. Uzrādīja pārtikas produktus, ko nopirka. Taču veicot pārbaudi, atradās pārtikas produkti, kuri bija paslēpti aiz jakas. Tālāk jau veikals apstiprināja, ka vīrietis šo produktus nav nopircis un veikals griezīsies pie policijas ar iesniegumu par zādzību,” norāda Ķipurs.