Rīgas pašvaldības policija pārdod nolietotās automašīnas

2 komentāri
Rīgas pašvaldības policija pārdod nolietotās automašīnas
RPP

Rīgas pašvaldības policija (RPP) izsolē pārdos deviņus nolietotus auto.

Kā informē RPP, ņemot vērā, ka iepriekšējās izsolēs ar augšupejošu soli visus nolietotos transportlīdzekļus neizdevās pārdot, RPP rīko jaunu izsoli, kurā tirgos atlikušos deviņus transportlīdzekļus. Šoreiz izsole būs ar lejupejošu soli.

Automašīnas savu laiku jau ir nokalpojušas un vairs nav policijas vajadzībām atbilstošas. Izsole tiks rīkota šā gada 20. septembrī plkst. 10.00 RPP telpās Rīgā, Lomonosova ielā 12a.

Izsoles dalībnieki pieteikties izsolei var pa pastu vai iesniedzot pieteikumu personīgi Rīgā, Lomonosova ielā 12a, 39. kabinetā līdz šā gada 19. septembra plkst. 10.00.

Pieteikums tiks uzskatīts par iesniegtu laikus, ja pieteikums tiks saņemts līdz norādītājam datumam un laikam. Izsoles dalībnieks ir tiesīgs iesniegt pieteikumu arī ar parakstītu ar drošu elektronisko parakstu nosūtot to uz e-pasta adresi rpp@riga.lv līdz norādītājam laikam.

Pirms izsoles automašīnas var apskatīt RPP Ziemeļu pārvaldes pagalmā Viestura prospektā 17, Rīgā, iepriekš saskaņojot laiku, zvanot pa tālruni darba dienās 67037850 vai 22112261.

Automašīnu pircējs varēs paturēt automašīnas numura zīmi, taču speciālā aprīkojuma – bākugunis un rācijas – transportlīdzekļiem nebūs.