Rīgas lidostā aizturēts meklēšanā izsludināts Lietuvas pilsonis

0 Komentāru
Rīgas lidostā aizturēts meklēšanā izsludināts Lietuvas pilsonis
LETA

Ceturtdien, 22. martā, lidostā “Rīga” robežsargi aizturēja no Londonas ieceļojošu meklēšanā izsludinātu Lietuvas pilsoni, informē valsts robežsardzes pārstāve Jolanta Babiško.

1990. gadā dzimušais vīrietis aizturēts un nodots Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu un muitas policijas pārvaldes amatpersonām. Kā informē Babiško –  lidostas “Rīga” robežkontroles punktā konstatēts arī viens uz Dublinu izceļojošs Latvijas pilsonis, kurš atrodas policijas meklēšanā. 1975. gadā dzimušais vīrietis aizturēts un nodots Valsts policijas amatpersonām.

Kopumā aizvadītās diennakts laikā ieceļošana Latvijā liegta trīs Ukrainas pilsoņiem, kuri nespēja pamatot ieceļošanas un uzturēšanās mērķi Šengenas zonā. Ceturtdien konstatēti arī trīs uzturēšanās nosacījumu pārkāpēji, kuri saukti pie administratīvās atbildības.

Transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā valsts robežsardzes amatpersonas pie administratīvās atbildības kopumā saukušas astoņas personas – pa divām personām no Krievijas, Lietuvas, un Igaunijas, kā arī vienu Baltkrievijas un vienu Latvijas pilsoni.

0 Komentāru