Rīgas klusajā centrā aizvadītas policijas mācības ķīlnieku atbrīvošanā

Komentāri
Rīgas klusajā centrā aizvadītas policijas mācības ķīlnieku atbrīvošanā
Foto: Valsts policija

Otrdien, 5. septembrī, Rīgas klusajā centrā aizvadītas Valsts policijas rīkotās mācības, kuru laikā realitātei pietuvinātos apstākļos Valsts policijas pretterorisma vienība “Omega” veiksmīgi atrisināja izspēlēto ķīlnieku sagrābšanas situāciju.

Mācību mērķis – ne tikai pilnveidot un paaugstināt taktikas efektivitāti krīzes situācijās, bet arī pārbaudīt Valsts policijas struktūrvienību reaģēšanas spējas šādās situācijās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mācības norisinājās kādā apdzīvotā ēkā, kur divi noziedznieki iekļuva un sagrāba trīs civiliedzīvotājus par ķīlniekiem. Mācības noslēdzās ar veiksmīgu ķīlnieku atbrīvošanu un viņu sagrābēju aizturēšanu.

Mācību laikā pretterorisma vienībai “Omega” tika pilnveidoti taktiskie risinājumi ķīlnieku krīžu atrisināšanā un stiprināta sadarbība ar citām Valsts policijas struktūrvienībām.

Valsts policijas Operatīvās vadības biroja priekšnieks Edgars Perijs: ”Šādu mācību mērķis ir pārbaudīt Valsts policijas spējas un reaģēšanu krīžu situācijās, kā arī identificēt jomas, kuras vēl var uzlabot, neriskējot ar cilvēku dzīvībām reālā situācijā, bet gan mācoties drošā, realitātei pietuvinātā vidē. Šādās mācībās tiek trenēti ne tikai specvienību taktiskie risinājumi krīžu situāciju atrisināšanā, bet arī pārējo Valsts policijas struktūrvienību spējas reaģēt un vadīt resursus šāda veida krīzēs.”

Valsts policija pateicas iedzīvotājiem par izrādīto sapratni pret šādām mācībām, neskatoties uz neērtībām, ko tās varēja radīt.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl