Rīgas centrā kādas mājas pagalmā garāmgājējs atrod vīrieša līķi

1 komentārs

Pavisam nesen galvaspilsētas centrā kāda nama iedzīvotāji savā iekšpagalmā uzgājuši asinīm noplūdušu vīru bez apaviem. Diemžēl operatīvie dienesti šim kungam vairs nevarēja palīdzēt.

Ap pusseptiņiem rītā galvaspilsētas policisti saņēmuši izsaukumu uz Vīlandes ielu, kur kāds nejaušs aculiecinieks iekšpagalmā pamanījis guļam vīrieti bez apaviem. Diemžēl, nonākot izsaukuma vietā, atklājies, ka gulošais nav viss kāds bezpajumtnieks vai pār mēru iedzēris atpūtnieks, kurš nejauši ieklīdis svešā pagalmā.

Tikai dažas minūtes vēlāk notikuma vietā ieradušies neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ārsti, taču drīz vien kļuvis skaidrs, ka arī viņi vairs nevar palīdzēt zemē gulošajam. Tomēr mediķi turpat notikuma vietā konstatējuši, ka bojāgājušajam ir vairāki redzami miesas bojājumi, tādēļ visu turpmāko darbu ar šo notikumu un patiesības noskaidrošanu tajā pat rītā uzņēmušies Valsts policijas Ziemeļu iecirkņa kriminālpolicisti. Kā izrādās, mirušais ir kāds 68 gadus vecs vīrietis.

“Bija izkritis pa otrā stāva logu. Vīrietim arī konstatēta virkne miesas bojājumu. Pēc ekspertu teiktā, norādīja, ka miesas bojājumi varētu būt gūti kādu laiku pirms kritiena. Kriminālprocesa ietvaros šie jautājumi būs jānoskaidro. Bet viena no versijām par kritienu ir, ka viņš nelaimes gadījumā varētu būt izkritis, alkohola reibumā. Miesas bojājumi, visticamāk, nav saistīti ar šo kritienu, tas būs izmeklēšanā jānoskaidro,” stāsta VP RRP Ziemeļu iecirkņa priekšnieks Jānis Bārzdainis.